قلاویز دستی چینی

برای خرید قلاویز دستی چینی مرغوب با قیمت مناسب با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژ رضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.

قلاویز دستی سه تایی

قلاویزهای دستی معمولا یک ست سه تایی هستند که با نام‌های قلاویز پیشرو، قلاویز میان رو و قلاویز پس رو یا قلاویز آخر نام گذاری میگردند. قلاویز پیشرو با یک شیار روی آن از دیگر قلاویز ها مشخص می گردد. هریک از قلاویزها بخشی از براده برداری را انجام می دهند.  

قلاویز دستی پیشرو

قلاویز پیشرو به‌وسیله یک شیار روی آن قابل شناسایی است. اگرچه بعضی از برندها این شیار را ندارند اما ظاهر قلاویز می تواند معرف آن باشد. تعداد هفت تا ده دنده اول قلاویز پیش رو کامل نیست بنابراین نوک قلاویز پیشرو از دو قلاویز دیگر لاغر تر است.  

قلاویز دستی میانرو

معمولا سه تا پنج دنده قلاویز میانرو کامل نیست. همانطور که گفتیم هفت تا ده دنده اول قلاویز پیشرو کامل نیست و نوک قلاویز لاغر تر است در مورد قلاویز میانرو این مقدار کمتر است و حدود سه تا پنج دنده است. قلاویز وسط رو دو شیار روی آن ایجاد شده و مشخص کننده قلاویز دوم رو یا میان رو است. قلاویز وسط رو

قلاویز پس رو

روی قلاویز پس رو شیاری وجود ندارد و بصورت ظاهری تمام دنده های آن کامل دیده می شود. قلاویز پسرو تمام کننده کار است و ضمن سایز کردن دنده، پرداخت کاری نیز انجام می دهد. قلاویز دستی آخر رو

قلاویز دستی سه تایی

ست قلاویز دستی می تواند سه تایی یا دوتایی باشد. اکثر تولید کننده گان ترجیح می دهند قلاویر سه تایی تولید کنند. قلاویز سه تیکه

قلاویز دستی دوتایی

ست قلاویز دو تایی نیز مرسوم است اما مشتریان کمی از آن استقبال می کنند . در این صورت قلاویز کاری در دو مرحله انجام میگردد.

قلاویز دستی دو تیکه

خرید قلاویز دستی

برای خرید قلاویز دستی چینی مرغوب و با قیمت مناسب با شماره 09143661906 و یا 02166810949 بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژ رضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است. جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید.