جدول انتخاب مته برای قلاویز میلیمتری

مته مناسب قلاویزهای میلیمتری

همانطور که می دانید انتخاب مته مناسب باعث سرعت و کیفیت قلاویزکاری میگردد. اگر سوراخ کوچکتر ایجاد گردد ممکن است قلاویز بشکند و یا کیفیت سطح پایین بیاید و اگر سوراخ بزرگتر از حد استاندارد زده شود گوشت دنده کم شده و ممکن است پیچ در داخل مهره لق بزند. بنایراین استفاده از جداول استاندارد توصیه می گردد.


جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید.

اندازه مته برای قلاویز

 

برای دیدن قلاویزهای آماده فروش اینجا (خرید قلاویز) کلیک کنید.

 

سایز مته مناسب قلاویز کاری

لازم بذکر است که جدول فوق مناسب استفاده برای قلاویزهای میلیمتری با گام استاندارد است . اگر قلاویز دنده ریز دارید از جدول انتخاب مته برای قلاویز میلیمتری دنده ریز استفاده کنید . همواره در نظر داشته باشید سایز مته مناسب قلاویزکاری متاثر از قطر قلاویز و گام قلاویز است . بنابراین این جدول مناسب قلاویزهای دنده ریز نیست . همچنین اگر میخواهید قلاویز اینچی استفاده کنید از جدول انتخاب مته برای قلاویز اینچی استفاده کنید . و خوب است یادآور شوم که برای قلاویزهای اینچی دنده ریز یا UNF نیز بایست از جدول انتخاب مته برای قلاویز اینچی دنده ریز استفاده کنید.

قلاویز ماشینی مستقیم

 

جدول مته و قلاویز

در جدول فوق می توانید مته مناسب برای قلاویز میلیمتری دنده استاندارد را بیابید.

 

قلاویز چینی Spin

قلاویز چینی Spin یک قلاویز با کیفیت است و توانسته جایگاه خوبی در صنعت پیدا کند این قلاویزها در دسته بندی های قلاویز دستی و قلاویز ماشینی مستقیم و قلاویز ماشینی مارپیچ و بصورت  سفید، طلایی، کبالت دار، الماس یا کارباید و… ارائه گردیده است. برای خرید قلاویزSpin  اینجا (خرید قلاویز) کلیک کنید.

قلاویز اینچی چین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *