سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک SIKO دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

نوار مغناطیسی Siko MB200

خط کش های مغناطیسی ترکیبی از یک نوار مغناطیسی یا magnetic band و یک سنسور یا هد خطکش دیجیتال است . نوارهای مغناطیسی اگرچه از نظر ظاهری یکسان بنظر می رسد ولی با هم متفاوت هستند .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

سنسور خطی MB200

خط کش مغناطیسی MB200 002 ST 0 CH10599

نوار مغناطیسی مارک SIKO سری MB200 است که معمولا توسط یک روکش فلزی محافظت می شود . این نوار مغناطیسی به سطح ماشین چسبانده می شود ( معمولا پشت چسد دار هستند. ) بعد نصب یک نوار فولادی که نوار نیز پشت چسب دار است روی آن چسبانده می شود . بعد از نصب بهیچ وجه نباید کنده شود . توجه داشته باشید در هنگام کندن نوار از روی دستگاه نوار خراب می شود .

خطکش دیجیتال مغناطیسی MB200

معادل خط کش دیجیتال MB200

نوار مغناطیسی B2 از شرکت Ateksensor ترکیه بعنوان معادل معرفی میگردد . مجددا تاکید میشود که نوارها با هم متفاوت هستند و بایستی با در نظر گرفتن مسائل فنی جایگزین گردد. بمنظور اطمینان شما می توانید هد یا سنسور را به فروشگاه ما بیاورید و بعد تست روی نوارهای موجود اقدام به خرید کنید .
خطکش دیجیتال مغناطیسی SIKO MB200

سنسور SIKO MB200

اگر سنسور یا هد شما آسیب دیده و نوار مغناطیسی سالم است میتوانید هد یا سنسور را از مارک Ateksensor تهیه کنید برای این کار بایستی اطلاعات هد قبلی را داشته باشید . در غیر این صورت با انجام تست هایی می توان اطلاعات را بدست آورد .

انکدر خطی MB200

تعمیر خط کش MB200

همانطور که گفته شد این نوار مغناطیسی قابل تعمیر یا جابجایی نیست تنها کاری که از ما ساخته است تست و بررسی نوار و معرفی معادل است . این نوارها در صورت آسیب قابل تعمیر نیست .

نمایندگی شرکت SIKO MB200

ما نماینده شرکت SIKO در ایران نیستیم ولی آماده خدمات در زمینه تعمیر ، تست و یا جایگزینی این خط کش های شرکت SIKO هستیم . ضمنا SIKO اسم شرکت تولید کننده و MB200 یک سری از خط کش های تولیدی این شرکت است .

 ایران تهران شادآباد پاساژ خسروان

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

سوالات متداول در مورد خط کش سینو را اینجا (سوالات متداول SINO) ببینید.

مشخصات فنی خطکش دیجیتال MLC320 را اینجا  ( مشخصات فنی MLC320) ببینید.

اطلاعات در مورد افزایش کابل خطکش دیجیتال را اینجا (افزایش کابل خطکش دیجیتال Atek) ببینید .

نحوه کد گذاری خط کش های دیجیتال شرکت آتکسنسور سری MLC320 را اینجا (کد گذاری MLC320) ببینید.

فیلم مزایای خطکش دیجیتال را اینجا (مزایای خطکش دیجیتال) ببینید.

فیلم نکاتی در مورد تعمیر خط کش دیجیتال را اینجا (تعمیر خطکش دیجیتال) ببینید.

معرفی محصولات شرکت سینو در مطلب (محصولات شرکت  SINO ).