سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک Lika دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

هد مغناطیسی LIKA SMK

هد مغناطیسی LIKA SMK با رزولیشن های مختلف تولید می گردد هد مغناطیسی LIKA SMK به همراه نوار مغناطیسی بکار گرفته می شود این نوارهای مغناطیسی انعطاف پذیر بوده و تا طول 48 متر بصورت یک تیکه تولید می شود. و بدرخواست مشتری قابل برش است .

 سنسور خطی LIKA SMK

 سیگنال خروجی و سیم بندی خط کش دیجیتال LIKA SMK

سیگنال خروجی هدهای Lika بسیار متنوع هستند دو ،سه ، چهار و شش سیگنال . در این مورد خاص دو سیگنال است . ولتاژ تغذیه دو مدل 5 ولت و ده تا 30ولت است که در مورد این سنسور ده تا سی ولت است .

معادل خطکش دیجیتال LIKA SMK

خط کش MLS110 و MLS120 از شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه به عنوان جایگزین معرفی می گردد . خط کش دیجیتال (انکدر خطی ) LIKA SMK با رزولیشن های متنوع تولید شده است برای جایگزینی بایستی به رزولوشن و…. توجه نمود هد های مغناطیسی با نوار مغناطیسی (خط کش مغناطیس) متناسب خود هماهنگ می گردد . باید توجه نمود که پل پیچ هر دو نوار یکسان باشد . لطفا جایگزینی خط کش های lika را به پرسنل فنی شرکت خود بسپارید تا با در نظر گرفتن تمام موارد اقدام به خرید مشابه گردد. .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.
هد خطکش دیجیتال مغناطیسی SMK

 سنسور LIKA SMK-Y-2-25-I-8

سنسور خط کش مغناطیسی مارگ LIKA سری SMK که بهمراه نوار مغناطیسی بکار گرفته می شود رزولوشن 25 میکرون و ولتاژ ده تا 30 ولت با هشت متر کابل .

نمایشگر ( مانیتور ) دیجیتال LIKA SMK

این خط کش ها قابل اتصال به نمایشگرهای ALC77 و ALC94 و ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-3 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین است ، با تغییر سیم بندی در سوکت می توانید این نمایشگرها را جایگزین نمایید . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

 

انکدر خطی Lika

تعمیر خط کش LIKA SMK

اگرچه این هد یا سنسور خط کش دیجیتال مغناطیسی SMK بصورت کاملا بسته ارائه شده ولی در مواردی امکان تعمیر وجود دارد . همچنین امکان تست این هد در فروشگاه ما مهیاست جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .
 تعمیر سنسور Lika

 نمایندگی شرکت LIKA SMK

در حقیقت ما نماینده شرکت LIKA نیستیم ولی خدماتی را در حد توان در این زمینه انجام می دهیم . خدماتی چون تست سنسور ، جایگزین یا معادل و در موارد محدودی تعمیر قطعه .

 ایران تهران شادآباد پاساژ خسروان

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .
سوالات متداول در مورد خط کش سینو را اینجا (سوالات متداول SINO) ببینید.

مشخصات فنی خطکش دیجیتال MLC320 را اینجا  ( مشخصات فنی MLC320) ببینید.

اطلاعات در مورد افزایش کابل خطکش دیجیتال را اینجا (افزایش کابل خطکش دیجیتال Atek) ببینید .

نحوه کد گذاری خط کش های دیجیتال شرکت آتکسنسور سری MLC320 را اینجا (کد گذاری MLC320) ببینید.

فیلم مزایای خطکش دیجیتال را اینجا (مزایای خطکش دیجیتال) ببینید.

فیلم نکاتی در مورد تعمیر خط کش دیجیتال را اینجا (تعمیر خطکش دیجیتال) ببینید.

معرفی محصولات شرکت سینو در مطلب (محصولات شرکت  SINO ).