سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک Eltra دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

هد مغناطیسی ELTRA ETMA1

هد مغناطیسی ELTRA ETMA1 با رزولیشن های مختلف تولید می گردد هد مغناطیسی ELTRA ETMA1 به همراه نوار مغناطیسی بکار گرفته می شود این نوارهای مغناطیسی انعطاف پذیر تا طول 48 متر بصورت یک تیکه تولید می شود. و بدرخواست مشتری قابل برش است .

 سنسور خطی ELTRA ETMA1

سیگنال خروجی و سیم بندی خط کش دیجیتال ELTRA ETMA1

هد مغناطیسی ELTRA ETMA1 معمولا بصورت شش سیگنال ( a , b , z و معکوس آنها ) و با ولتاژ 24 ولت عرضه می گردد این سنسور معمولا بصورت 25 میکرون و با ولتاژ 10 تا سی ولت تولید می گردد.

معادل خطکش دیجیتال ELTRA ETMA1

خط کش MLS110 و MLS120 از شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه به عنوان جایگزین معرفی می گردد . خط کش دیجیتال (انکدر خطی ) ELTRA ETMA1 با رزولیشن های متنوع تولید شده است برای جایگزینی بایستی به رزولوشن و…. توجه نمود هد های مغناطیسی با نوار مغناطیسی (خط کش مغناطیس) متناسب خود هماهنگ می گردد . باید توجه نمود که پل پیچ هر دو نوار یکسان باشد . لطفا جایگزینی خط کش های ELTRA را به پرسنل فنی شرکت خود بسپارید تا با در نظر گرفتن تمام موارد اقدام به خرید مشابه گردد. .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

 هد خطکش دیجیتال مغناطیسی ETMA1

سنسور ELTRA ETMA1Z8/24PSPR

سنسور خط کش مغناطیسی مارگ ELTRA سری ETMA1 که بهمراه نوار مغناطیسی بکار گرفته می شود رزولوشن 100 میکرون و ولتاژ ده تا 30 ولت .

نمایشگر ( مانیتور ) دیجیتال ELTRA ETMA1

این خط کش ها قابل اتصال به نمایشگرهای ALC77 و ALC94 و ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-4 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS ,  از شرکت sino چین است ، با تغییر سیم بندی در سوکت می توانید این نمایشگرها را جایگزین نمایید . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

انکدر خطی eltra

تعمیر خط کش ELTRA ETMA1

اگرچه این هد یا سنسور خط کش دیجیتال مغناطیسی ETMA1 بصورت کاملا بسته ارائه شده ولی در مواردی امکان تعمیر وجود دارد . همچنین امکان تست این هد در فروشگاه ما مهیاست جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .
تعمیر سنسور ELTRa

نمایندگی شرکت ELTRA ETMA1

ما نماینده شرکت ELTRA در ایران نیستیم ولی آماده خدمات در زمینه تعمیر ، تست و یا جایگزینی این خط کش های شرکت ELTRA هستیم .

 ایران تهران شادآباد پاساژ خسروان