سوالات متداول در مورد خطکش های اهمی

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های اهمی دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتزآپ نیز در خدمت شما هستم .

سنسور TEMPOSONICS ER

خط کش آنالوگ سری ER ساخت شرکت TEMPOSONICS است سری ER بصورت سوکتی پنج یا هشت پین ارائه می گردد. کورس مفید این سری از خط کش ها از 50 تا 1500 میلیمتراست و دارای خروجی 4 تا 20 میلی آمپر ( صفر تا ده ولت یا خروجی سریال ) متناسب با موقعیت خط کش است .
سنسور آنالوگ TEMPOSONICS ER

سنسور خطی TEMPOSONICS ER

خط کش سری ER با مقطع مربع 38 در 38 میلیمتر است . و می تواند توسط براکت و یا قرقری های دو سر آن نصب گردد .خروجی این خطکش مقداری آنالوگ متناسب با موقعیت ابسولوت خط کش خواهد بود .

معادل خط کش TEMPOSONICS ER

خط کش سری LTC-A و LTC-V از شرکت Ateksensor بعنوان معادل معرفی می گردد .این خط کش نیز با طولهای متنوع تولید می گردد و دارای سوکت چهار پین است ( در هنگام خرید قسمت دوم سوکت نیز به شما داده خواهد شد چون سوکت های این دو خط کش برهم منطبق نیست و بایستی سوکت قبلی تعویض گردد و یا یک مبدل ساخته شود ) . لطفا در نصب این خطکش توجه کرده و جایگزینی خطکش های اهمی را به افراد فنی شرکت واگذار نمایید . در صورت اتصال اشتباه خطکش آسیب می بیند. با توجه به کورس مفید این خطکش لطفا خطکش LTC-650-Aرا ببینید .

برای دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش اهمی ) کلیک کنید.

خطکش اهمی TEMPOSONICS ER
نمایشگر خط کش TEMPOSONICS ER

نمایشگر EPA300 و نمایشگر EPA200 و نمایشگر EPA100 می توانند به این سری از خط کشهای TEMPOSONICS که دارای خروجی 4 تا 20 میلی آمپر دارند متصل شود و کنترلرهای EPA100-V , EPA200-V ,EPA300-V می توانند به خط کش های که خروجی صفر تا 10 ولت دارند متصل گردیده و ضمن نمایش با چند رله خروجی دستگاه را کنترل کرده و در صورت نیاز از طریق پورت RS232 و یا پورت RS485 اطلاعات را به دیگر کنترل کننده ها بفرستد . تمامی خطکشهای جریانی ( 4 تا 20 میلی آمپر ) و ولتاژی این شرکت قابل اتصال به این نمایشگرها هستند .

نمایشگر سنسور TEMPOSONICS

نمایندگی شرکت TEMPOSONICS در ایران

ما نماینده شرکت TEMPOSONICS نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم خوشحال میشویم بتوانیم خدمتی را ارایه کنیم . همکاران ما آماده ارائه خدمات هستند .
سنسور موقعیت ER TEMPOSONICS

خطکش ER M 0650 M D34 1 A01

خط کش آنالوگ مارک TEMPOSONICS سری ER با طول مفید اندازه گیری 650 میلیمتر دارای سوراخ با دنده میلیمتری 6 میلیمتر در انهای میله (ROD ) دارای سوکت پنج پین M12 و تغذیه 24 ولت خروجی آنالوگ 4 تا 20 میلی آمپر .

تعمیر سنسور ER TEMPOSONICS

جهت تعمیر و تست یا خدمات در رابطه با خط کش آنالوگ TEMPOSONICS سری ER با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

 

مطالب فارسی زیر در مورد خط کش های اهمی در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .

  • ارتباط بین کورس مفید آندازه گیری با ابعاد ظاهری خط کش اهمی را اینجا ( ابعاد فیزیکی LTM ) ببینید
  • فیلم معرفی خط کش اهمی سری LTP ساخت شرکت آتکسنسور را اینجا ( معرفی LTP  )  ببینید.
  • فیلم معرفی خطکش آنالوگ سری LTM را اینجا ( معرفی LTM  ) ببینید.
  • معرفی و مقایسه مختصر خطکش های اهمی آتکشنسور را اینجا ( خط کش های اهمی ) ببینید.
  • موارد کاربرد خطکش های اهمی اینجا ( موارد کاربرد خطکش اهمی ) کلیک فرمایید .
  • خطکش های آنالوگ شرکت آتک سنسور ترکیه را اینجا (خطکش های اهمی آتک سنسور) ببینید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

 ایران تهران شادآباد