نمایشگر دیجیتال SW4000 دو محور

نمایشگر دیجیتال سه محور ساخت کشور تایوان و یا چین مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک CARMAR عرضه می گردید و دارای سوکت پانزده پین نوع D است .

خط کش دیجیتال SW4000 سه محور

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر SW4000

معادل carmar SW4000

نمایشگر دیجیتال سینو SINO سری ( نمایشگر دیجیتال SDS2-3MS ) که با کیفیت ترین نمایشگر چینی است می تواند بعنوان جایگزین برای این نمایشگر باشد .نمایشگر های SINO در انواع دو و سه محور قابل ارائه است . همچنین نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر دیجیتال CARMAR

 

تعمیر نمایشگر CARMAR SW4000

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر CARMAR SW4000 با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

مانیتور CARMAR

نمایندگی شرکت کارمار CARMAR

ما نماینده شرکت کارمار در ایران نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت آشنایی با شرکت  آتک سنسور روی ( شرکت آتک سنسور AtekSensor ) کلیک کنید.

نمایشگر دیجیتال WE6800

نمایشگر WE6800 یک نمایشگر دو محور از نوع پنج ولت است این نمایشگر ساخت تایوان و در مواردی چین است.

نمایشگر WE6800

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .