دراین بخش سوالات شما عزیزان در ارتباط با محصولات ACU-RITE دسته بندی و پاسخ داده شده است . شما نیز می توانید سوالات خود را در بخش نظرات سایت مطرح و یا مستقیما با شماره 09121473023 مطرح نمایید.

نمایشگر دیجیتال MILLVISION

نمایشگر دیجیتال سه محور MILLVISION ساخت کشور امریکا مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است و معمولا روی فرزها و ماشین آلات دیگر نصب شده است که دارای سوکت گرد است .
 نمایشگر دیجیتال امریکایی

جایگزینی نمایشگر دیجیتال MILLVISION

نمایشگر دیجیتال Ateksensor که یک نمایشگر دیجیتال با کیقیت ساخت ترکیه است می تواند بعنوان جایگزین خوبی برای این نمایشگر باشد . نمایشگر های شرکت Ateksensor در انواع دو و سه و چهار محور قابل ارائه است . لطفا توجه داشته باشید جایگزینی نمایشگر های دیجیتال بایستی توسط افراد فنی انجام گردد . منظور از قابلیت جایگزینی فقط برقراری اتصالات نیست . با توجه به توانمندی نمایشگر آتک سنسور و شناخت اجزای داخلی و امکان ایجاد تغییرات ساده در این نمایشگر می توانید به کمک متخصصان این نمایشگر را جایگزین نمایید . پیشنهاد می گردد فبل از خرید این کار را به متخصصان مجموعه خود بسپارید تا پس از بررسی خرید انجام گردد . برای جزئیات بیشتر با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

 مانیتور دیجیتال MILLVISION

نمایشگر دیجیتال ACU-RITE

نمایشگر دیجیتال MILLVISION یک سری از نمایشگرهای متنوع شرکت ACU_RITE است . این شرکت چندین مدل (سری ) نمایشگر تولید کرده است . البته این شرکت در حال حاضر نمایشگرهای با کیفیتی تولید می کند و این محصول بسیار قدیمی است . البته این شرکت خطکش دیجیتال هم تولید می کند . (خط کش دیجیتال ACU-RITE ) سری ENC یک نمونه از آن است .
ازاین خطکش هم به این مقاله لینک دهید

 نمایشگر دیجیتال لامپی ACU-RITE

 معادل نمایشگر دیجیتال ACU-TRIE MILLVISION

همانطور که توضیح داده شد نمایشگر سری Ateksensor ADR10 و نمایشگر Ateksensor ADR50 با اعمال تغییراتی می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . نمایشگرهای آماده فروش را اینجا( نمایشگر ATEKSENSOR ) ببینید .

تعمیر ACU-RITE MILLVISION

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

خطکش دیجیتال MILLVISION

همانطور که گفته شد MILLVISION یک برند نیست یک سری از نمایشگرهای برند ACU-RITE است بنابراین خطکش مناسب از این برند را جستجو کنید . البته این خطکش ها بدلیل قدیمی شدن بسیار کمیاب است . شما می توانید با در نظر گرفتن ملاحظاتی خطکش های دیجیتال شرکت Ateksensor را جایگزین نمایید. . پیشنهاد می گردد فبل از خرید این کار را به متخصصان مجموعه خود بسپارید تا پس از بررسی کامل ،خرید انجام گردد . برای جزئیات بیشتر با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید .
 تعویض دیجیتال ACU-RITE MILLVISION

 نمایندگی شرکت ACU-RITE

ما نماینده شرکت ACU RITE در ایران نیستیم لیکن در حد توان خدماتی را ارائه می دهیم . ما محصولات شرکت Ateksensor ترکیه را ارائه می کنیم . نمایشگر ها و خط کش های این شرکت قابل جایگزینی با محصولات شرکت Ateksensor ترکیه است .( البته نیاز به تغییراتی کوچکی دارد که توسط متخصصان فنی بایستی اعمال گردد . اگر قصد خرید و جایگزینی این محصول را دارید از کارشناسان خود بخواهید موضوع را بررسی نمایند . برای اطلاعات بیشتر با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید ) .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

نکات نصب نمایشگرهای دیجیتال

• فیلم فارسی پیداکردن وسط قطعه کار در نمایشگر ADR10 را اینجا (ADR10-center ) ببینید.
• تنظیم پارامترهای رله خروجی نمایشگر اسپارک ADR10 را اینجا ( ADR10-EDM ) ببینید.
• مشخصات عمومی نمایشگر sino را اینجا ( مشخصات نمایشگر sino ) ببینید.
• فیلم معرفی نمایشگر یا کانتر ALC77 را اینجا ( ALC77-Video ) ملاحظه فرمایید .
• مزایای نمایشگر دیجیتال ateksensor را اینجا ( مزیت نمایشگر Atek ) ببینید.
• فیلم فارسی معرفی نمایشگر دیجیتال را اینجا ( فیلم نمایشگر Atek ) ببینید .
• توانمندی های نمایشگر دیجیتال در مطلب (نمایشگر دیجیتال ) آورده شده .