نمایشگر دیجیتال WE200-2

نمایشگر خط کش دیجیتال دو محور ساخت کشور چین مناسب اتصال به دو خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردد و دارای سوکت نه پین نوع D است .

نمایشگر Rational

معادل Rational

نمایشگر دیجیتال سینو SINO که با کیفیت ترین نمایشگر چینی است می تواند بعنوان جایگزین برای این نمایشگر باشد .نمایشگر های SINO در انواع دو و سه محور قابل ارائه است . همچنین نمایشگر دیجیتال دو محور ADR10-2 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . نمایشگر های شرکت Ateksensor بصورت دو ، سه و چهار محور تولید می گردد . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد. جهت دیدن تمامی نمایشگر ها روی (‌خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.
نمایشگر دیجیتال WE200

تعمیر نمایشگر Rational WE200

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر Rational با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

مانیتور Rational

خط کش دیجیتال Rational

خط کش های برند Rational نیز قابل تعمیر هستند و چنانچه تعمیر نشوند با خط کش دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor و یا خطکش های دیجیتال سری KA300 از شرکت SINO قابل جایگزینی هستند .

خط کش دیجیتال Rational

نمایندگی شرکت Rational

ما نماینده شرکت Rational در ایران نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . بسیاری از ایرادات این نمایشگرها قابل تعمیر است و در صورت قابل تعمیر نبودن می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

دیجیتال WE200

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

مطالب مرتبط

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر اسپارک spark

تنظیم نمایشگر سینو برای اسپارک spark

نمایشگر دیجیتال سینو SINO

تقسیم دایره ای با نمایشگر SINO

وصل کردن خط کش SINO به نمایشگر ATEKSENSOR

تنظیم رزولیشن نمایشگر دیجیتال ADR10

نصب نمایشگر دیجیتال

نکات نصب نمایشگر های دیجیتال

نمایشگر دیجیتال ADR10

کالیبره کردن خط کش دیجیتال

مزایای نمایشگر دیجیتال Ateksensor