سوالات متداول
در این بخش سوالات شما عزیزان در رابطه با قلاویز OSG و روشهای قلاویزکاری دسته بندی گردیده و در حد توان پاسخ داده شده است. شما هم می توانید سوال خود را در انتهای همین صفحه مطرح نمایید. در ضمن یادآور میشوم قسمت بزرگی از اطلاعات ما حاصل تجربه مشتریانمان است ( یعنی هرچی یاد گرفتیم از همصحبتی با مشتریانمان بوده) ممنون میشوم خطاهای ما را گوشزد فرمایید.

قلاویز OSG

قلاویز OSG ساخت کجاست ؟
قلاویز برند OSG در مدل های مختلف ماشینی و دستی تولید و عرضه می گردد. این قلاویز ساخت ژاپن است. اطلاعات بیشتر در مورد قلاویز های ماشینی را در لینک زیر ببینید .

خرید قلاویز ماشینی مارپیچ

قلاویز دستی OSG

قلاویزهای OSG در دو نوع ماشینی و دستی تولید می گردد. قلاویزهای ماشینی در مدلهای متنوع از جمله نوع مستقیم و مارپیچ در دسترس است . مدلهای دستی قلاویز های OSG بصورت ست های سه تایی یا سه پارچه (سه تیکه ) و قلاویزهای ماشینی برند OSG  بصورت تکی و با تقسیم بندی های قلاویز ماشینی شیار مستقیم ،  قلاویز ماشینی شیار مارپیچ عرضه شده است .همچنین قلاویزها بصورت طلایی (تیتانیوم ) و سفید (بدون روکش )  هستند . قلاویز مارپیچ با روکش تیتانیم در ایران  قلاویز ماشینی مارپیچ طلایی نامیده می شود ( آشاره به رنگ قلاویز دارد ) .البته دسته بندی قلاویزها در این برند بسیار متنوع هستند .برای اطلاعات بیشتر با آقای قاسمی 02166810949 تماس بگیرید .

کیفیت محصولات OSG

اظهار نظر در مورد کیفیت محصولات برند OSG بسیار مشکل است. من معتقدم اگر ابزار مناسب با قطعه کار انتخاب شود بهترین نتیجه  را خواهیم داشت. برخی از همکاران بدون اطلاع از جنس قطعه کار و یا  جنس قلاویز و نوع روکش ، اقدام به ماشین کاری می کنند و گاها سرعت برش یا گردش ابزار مناسب با جنس قلاویز و قطعه کار نیست ، گاها دیده شده که ، ته باز بودن یا ته بسته بودن سوراخ نیز در نظر گرفته نشده است ،که نتایج خوبی بدنبال ندارد. برای اظهار نظر در مورد کیفیت بایستی شرایط درست و مشابه را برای دو برند مورد مقایسه بوجود آورد و نتیجه را دید. بوجود آوردن این شرایط یکسان نیاز به آزمایشگاهی توانمند و داشتن سواد کافی است که در دسترس من نیست.

خرید قلاویز دستی

 

سایت قلاویز OSG

آدرس سایت محصولات OSG بصورت https://www.osgtool.com/ است.

کاتالوگ محصولات OSG

کاتالوگ محصولات در پی دی اف زیر آمده است.


فروش قلاویز OSG

اگر در اطراف شادآباد تهران هستید برای خرید قلاویز OSG با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید.

قلاویز مارپیچ OSG

برای خرید انواع قلاویز مرغوب چینی با قیمت مناسب و یا اروپایی با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژرضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.