سوالات متداول در مورد خطکش های اهمی

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های اهمی دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتساپ نیز در خدمت شما هستم .

سنسور Minor KTM

خط کش اهمی مدل KTM توسط شرکت Minor تولید می گردد این سری از خط کش ها از طول مفید 10 تا 400 میلیمتر و بصورت تقسیم مقاومتی یا تقسیم ولتاژی کار می کند .و دارای کابل خروجی است و یا سوکت است .این سری از خطکش ها جز خطکش های کوچک یا میناتوری شرکت minor است .

برای دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش اهمی ) کلیک کنید.

سنسور آنالوگ Minor KTM

 خط کش Minor KTM

خط کش MINOR با مقطع چهارگوش حدود 20 در 20 میلیمتر از نوع کابلی و یا سوکتی است. این خطکش ها در حقیقت یک مقاومت متغیر خطی دقیق هستند که میزان مقاومت آن با توجه به طول تغییر می کند . اگر این خطکش ها بصورت سه سیم یا تقسیم ولتاژ استفاده شود مقدار مقاومت کلی خط کش ( مثلا 3.2 و یا 5 و یا ده کیلو اهم ) در دقت آن تاثیری ندارد . شرکت Minor محصولات متنوعی را با خروجی آنالوگ تولید کرده است .
ترانسدوسر Minor KTM

جایگزینی خط کش Minor KTM

خط کش سری LF از شرکت Ateksensor ترکیه بعنوان معادل معرفی می گردد .این خط کش ها از طول مفید 10 میلیمتر تا 300 میلیمتر تولید می گردد . لطفا توجه داشته باشید جایگزینی و برقراری اتصالات الکتریکی و نصب خطکش های آنالوگ بایستی توسط افراد فنی شرکت انجام گردد .

انکدر خطی Minor KTM

کنترلر خط کش آنالوگ Minor

نمایشگر EPA300 و نمایشگر EPA200 و نمایشگر EPA100 می توانند به خط کشهای MINOR متصل گردیده و ضمن نمایش با دو ، سه و یا چهار رله خروجی دستگاه را کنترل کرده و در صورت نیاز از طریق پورت RS232 و یا پورت RS485 اطلاعات را به دیگر کنترل کننده ها بفرستد . شرکت Minor خطکش های متنوعی با خروجی آنالوگ تولید می کند که تقریبا همه آنها قابل اتصال به نمایشگرهای سری EPA است .
نمایشگر خط کش Minor

نمایندگی شرکت Minor در ایران

ما نماینده شرکت Minor نیستیم لیکن خوشحال می شویم بتوانیم خدماتی را در این زمینه انجام دهیم با ما تماس بگیرید . امکان تعمیر یا جایگزینی بسیاری از مدلها مهیاست .

تعمیر خط کش KTM MINOR

جهت تعمیر ، تست ویا خدمات خط کش اهمی MINOR KTM با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در مورد خط کش های اهمی در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .

  • ارتباط بین کورس مفید آندازه گیری با ابعاد ظاهری خط کش اهمی را اینجا ( ابعاد فیزیکی LTM ) ببینید
  • فیلم معرفی خط کش اهمی سری LTP ساخت شرکت آتکسنسور را اینجا ( معرفی LTP  )  ببینید.
  • فیلم معرفی خطکش آنالوگ سری LTM را اینجا ( معرفی LTM  ) ببینید.
  • معرفی و مقایسه مختصر خطکش های اهمی آتکشنسور را اینجا ( خط کش های اهمی ) ببینید.
  • موارد کاربرد خطکش های اهمی اینجا ( موارد کاربرد خطکش اهمی ) کلیک فرمایید .
  • خطکش های آنالوگ شرکت آتک سنسور ترکیه را اینجا (خطکش های اهمی آتک سنسور) ببینید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

 ایران تهران شادآباد