سوالات متداول
در این بخش سوالات شما عزیزان در رابطه با قلاویز و قلاویزکاری دسته بندی گردیده و  در حد توان پاسخ داده شده است. شما هم می توانید سوال خود را در انتهای همین صفحه مطرح نمایید.در ضمن یادآور میشوم قسمت بزرگی از اطلاعات ما حاصل تجربه مشتریانمان است ( یعنی هرچی یاد گرفتیم از مشتریان خودمون یاد گرفتیم ) ممنون میشوم خطاهای ما را گوشزد فرمایید.

قلاویز ابزار سینا

سینا ابزار یا ابزار سینا یک فروشگاه معتبر ابزار تراشکاری در تهران است (خیابان امام خمینی، روبروی بیمارستان سینا، پاساژ نظام، طبقه ی همکف، پلاک 137) و انواع ابزار از جمله قلاویز را برای فروش عرضه کرده است. تا جایی که من خبر دارم قلاویز با برند سینا نداریم. لیکن این فروشگاه قلاویز با برند هونگدا را عرضه کرده است. شاید شما بدنبال برند هونگدا باشید. و ابزار سینا را سرچ کرده اید .

خرید قلاویز دستی

قلاویز ابزار سینا

قلاویز دستی سینا

قلاویزهای هونگدا در دو نوع ماشینی و دستی تولید می گردد. قلاویزهای ماشینی در دو نوع مستقیم و مارپیچ در دسترس است. اگر در غرب تهران هستید می توانید این قلاویز را در فروشگاه ابزار شهاب (09143661906 و یا 02166810949) واقع در شادآباد پاساژ رضا واحد 12 تهیه نمایید. در این فروشگاه انواع قلاویز آماده ارائه است.مدلهای دستی قلاویز های HONGDA بصورت ست های سه تایی یا سه پارچه (سه تیکه ) و قلاویزهای ماشینی برند HONGDA  بصورت تکی و با تقسیم بندی های قلاویز ماشینی شیار مستقیم ،  قلاویز ماشینی شیار مارپیچ عرضه شده است .همچنین قلاویزها بصورت طلایی (تیتانیوم ) و سفید (بدون روکش )  هستند . قلاویز مارپیچ با روکش تیتانیم در ایران  بنام  قلاویز ماشینی مارپیچ طلایی موسوم است . این روکش برنگ طلایی است و سبب شده که قلاویزهای با روکش تیتانیم را قلاویز طلایی بنامیم  .البته دسته بندی قلاویزها در این برند بسیار متنوع هستند .برای اطلاعات بیشتر با آقای قاسمی 02166810949 تماس بگیرید .

قلاویز ماشینی سینا

کیفیت محصولات Sina

اظهار نظر در مورد کیفیت محصولات سینا (محصولاتی که در فروشگاه سینا ابزار عرضه می گردد) بسیار مشکل است. من معتقدم اگر ابزار مناسب با قطعه کار انتخاب شود بهترین نتیجه را خواهد داد به نظر من بیشتر از اینکه فروشنده کالا و یا کیفیت ابزار مهم باشد ، تجریه و سواد تراشکار (قلاویزکار )  موثر است متاسفانه دیده شده بهترین ابزار ها بعلت نادیده گرفتن جنس ابزار ، سرعت برش ( سرعت گردش قلاویز ) ،جنس قلاویز و روکش آن (coat   ) ، نوع روغن ، ته بسته یا ته باز بودن سوراخ ، عمق مجاز قلاویزکاری ، قطر مناسب سوراخ و….. بزودی فرسوده شده است . گاها این فرسودگی زودرس به کیفیت ابزار ربط داده می شود . کیفیت ابزار زمانی نقش خود را خوب ایفا میکند که جمیع موارد رعایت شده باشد . در مجموع اظهار نظر در مورد کیفیت ابزار ها و مقایسه آنها نیازمند بوجود آوردن شرایط درست و مشابه است که نیازمند داشتن آزمایشگاهی مجهز و سواد کافیست که در اختیار من نیست .

خرید قلاویز ماشینی مارپیچ

 

 قلاویز ابزار سینا

فروش قلاویز سینا

برای خرید قلاویز سینا در شادآباد تهران با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید.

همچنین برای خرید قلاویز خوش قیمت و مرغوب چینی با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژرضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.