سوالات متداول

در این بخش سوالات شما عزیزان در رابطه با قلاویز و قلاویزکاری دسته بندی گردیده و در حد توان پاسخ داده شده است. شما هم می توانید سوال خود را در انتهای همین صفحه مطرح نمایید. در ضمن ممنون میشوم خطاهای ما را گوشزد فرمایید.

قلاویز GWG

قلاویز برند GWG در مدلهای مختلف ماشینی و دستی تولید و عرضه می گردد. با سرچی که در سایتهای ایرانی انجام دادم ظاهرا ساخت بلغارستان است.

مدلهای دستی قلاویز های GWG بصورت ست های سه تایی یا سه پارچه و قلاویزهای ماشینی برند GWG  بصورت تکی و با تقسیم بندی های قلاویز ماشینی شیار مستقیم ،  قلاویز ماشینی شیار مارپیچ عرضه شده است .همچنین قلاویزها بصورت طلایی (تیتانیوم ) و سفید (بدون روکش )  هستند . قلاویز مارپیچ با روکش تیتانیم در ایران  قلاویز ماشینی مارپیچ طلایی نامیده می شود .البته دسته بندی قلاویزها در این برند بسیار متنوع هستند .برای اطلاعات بیشتر با آقای قاسمی 02166810949 تماس بگیرید .

 

قلاویز دستی GWG

قلاویزهای GWG در دو نوع ماشینی و دستی تولید می گردد. قلاویزهای ماشینی در مدلهای متنوع مثلا نوع مستقیم و مارپیچ در دسترس است. اگر در غرب تهران هستید می توانید قلاویز ماشینی و یا دستی GWG را در فروشگاه ابزار شهاب (09143661906 و یا 02166810949) واقع در شادآباد بلوار هفده شهریور پاساژ رضا واحد 12 تهیه نمایید. در این فروشگاه انواع قلاویز آماده ارائه است.

خرید قلاویز دستی

کیفیت محصولات GWG

اظهار نظر در مورد کیفیت محصولات برند GWG بسیار مشکل است. من معتقدم اگر ابزار مناسب با قطعه کار انتخاب شود بیشترین توفیق را خواهیم داشت. بسیاری از همکاران بدون اطلاع از جنس قطعه کار و یا گرید ابزار، اقدام به ماشین کاری می کنند و گاها بدون توجه به جنس قطعه و یا سرعت مجاز براده برداری (سرعت برش) ،بدون روغن کاری و یا روغن کاری اشتباه ، کار را ادامه می دهند که نتایج خوبی بدنبال ندارد. برای اظهار نظر در مورد کیفیت بایستی شرایط درست و مشابه را برای دو برند بوجود آورد و نتیجه را دید. بوجود آوردن این شرایط یکسان نیاز به آزمایشگاهی توانمند و داشتن سواد کافی است که در دسترس ما نیست.

فروش قلاویز GWG

برای خرید قلاویز GWG در شادآباد تهران با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید.با کلیک روی لینک زیر اطلاعات بیشتری در مورد قلاویزهای ماشینی شیار مستقیم دریافت نمایید  .

خرید قلاویز ماشینی مارپیچ

 

قلاویز مارپیچ GWG

برای خرید قلاویزهای برند GWG و یا قلاویزهای مرغوب و خوش قیمت چینی با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژرضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.