سوالات متداول در مورد خطکش های اهمی

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های اهمی دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتزآپ نیز در خدمت شما هستم .

سنسور Gefran-PC-M-450

خط کش اهمی مدل PC ساخت شرکت Gefran است سری PC بصورت سوکتی چهار پین PCM، سه پین PCH،پنج پین PCB و مدل بدون سوکت یا کابلی PCF ارائه می گردد. کورس مفید این خط کش 450 میلیمتر و بصورت تقسیم مقاومتی یا تقسیم ولتاژ کار می کند .این سری از خطکش از طول 50 تا 1300 میلیمتر تولید می گردد .

برای دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش اهمی ) کلیک کنید.

 

 سنسور اهمی Gefran

خطکش اهمی جفران Gefran PC-M

خط کش سری PC با مقطع گرد 35 میلیمتر که نوع سوکتی چهار پین آن پسوند M دارد . این خطکش ها در حقیقت یک مقاومت متغیر خطی است که میزان مقاومت آن با توجه به طول تغییر می کند . اگر این خطکش ها بصورت سه سیم یا تقسیم ولتاژ استفاده شود مقدار مقاومت کلی خط کش ( مثلا یک و 3.2 و یا 5 و یا ده کیلو اهم ) در کارکرد و دقت آن تاثیری ندارد .

معادل خط کش Gefran PC-M

خط کش سری LTP از شرکت آتک سنسور Ateksensor ترکیه بعنوان معادل معرفی می گردد .این خط کش نیز از طول 50 میلیمتر تولید می گردد و دارای سوکت چهار پین است . لطفا توجه داشته باشید جایگزینی خطکش های اهمی بایستی توسط افراد فنی شرکت انجام گردد .با توجه به کورس مفید این خط کش ، محصول LTP450 را ببینید .

 خطکش اهمی Gefran

نمایشگر خط کش Gefran

نمایشگر EPA300 و نمایشگر EPA200 و نمایشگر EPA100 می توانند به این سری از خط کشهای Gefran متصل گردیده و ضمن نمایش با چند رله خروجی دستگاه را کنترل کرده و در صورت نیاز از طریق پورت RS232 و یا پورت RS485 اطلاعات را به دیگر کنترل کننده ها بفرستد . تمامی خط کش های اهمی شرکت جفران قابل اتصال به این نمایشگر است .
نمایشگر خط کش Gefran

نمایندگی شرکت جفران Gefran در ایران

ما نماینده شرکت Gefran در ایران نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم .اگر قصد جایگزینی این خطکش را دارید حتما با ما تماس بگیرید. در رابطه با جایگزینی و تعمیر خط کش های فوق در خدمت شما هستیم .

 سنسور جابجایی Gefran

خطکش PC-M-0450-XL0318

خط کش آنالوگ مارک GEFRAN سری PC با سوکت چهارپین (M ) با طول مفید اندازه گیری 450 میلیمتر با نصب استاندارد و ضریب خطی (که میزان ضریب خطی در مدارک همراه خط کش قید می شود ) . رنگ درپوش های پلاستیکی دو انتها سبز رنگ است .

تعمیر خط کش Gefran PCM

جهت تست ، تعمیر ، جایگزینی و یا خدمات خط کش آنالوگ Gefran PC با شماره 09121473023 تماس بگیرید .

مطالب فارسی زیر در مورد خط کش های اهمی در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .

  • ارتباط بین کورس مفید آندازه گیری با ابعاد ظاهری خط کش اهمی را اینجا ( ابعاد فیزیکی LTM ) ببینید
  • فیلم معرفی خط کش اهمی سری LTP ساخت شرکت آتکسنسور را اینجا ( معرفی LTP  )  ببینید.
  • فیلم معرفی خطکش آنالوگ سری LTM را اینجا ( معرفی LTM  ) ببینید.
  • معرفی و مقایسه مختصر خطکش های اهمی آتکشنسور را اینجا ( خط کش های اهمی ) ببینید.
  • موارد کاربرد خطکش های اهمی اینجا ( موارد کاربرد خطکش اهمی ) کلیک فرمایید .
  • خطکش های آنالوگ شرکت آتک سنسور ترکیه را اینجا (خطکش های اهمی آتک سنسور) ببینید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

 ایران تهران شادآباد