سوالات متداول در مورد خطکش های اهمی

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های اهمی دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتزآپ نیز در خدمت شما هستم .

 

سنسور Gefran-LTM-200

خط کش اهمی مدل LT ساخت شرکت Gefran است سری LT بصورت سوکتی چهار پین LTM، سه پین LTH،پنج پین LTB و مدل بدون سوکت یا کابلی LTF ارائه می گردد. کورس مفید این خط کش 200 میلیمتر و بصورت تقسیم مقاومتی یا تقسیم ولتاژ کار می کند .این سری از خطکش از طول 50 تا 900 میلیمتر تولید می گردد .
 سنسور اهمی Gefran

خطکش اهمی جفران Gefran LT-M

خط کش سری LT با مقطع چهارگوش 33 در 33 میلیمتر که نوع سوکتی چهار پین آن پسوندM دارد . این خطکش ها در حقیقت یک مقاومت متغیر خطی است که میزان مقاومت آن با توجه به طول تغییر می کند . اگر این خطکش ها بصورت سه سیم یا تقسیم ولتاژ استفاده شود مقدار مقاومت کلی خط کش ( مثلا 3.2 و یا 5 و یا ده کیلو اهم ) در کارکرد و دقت آن تاثیری ندارد .
 ترانسدوسر Gefran

 

معادل خط کش Gefran LT-M

خط کش سری LTM از شرکت آتک سنسور Ateksensor ترکیه بعنوان معادل معرفی می گردد .این خط کش نیز از طول 50 میلیمتر تولید می گردد و دارای سوکت چهار پین است . لطفا توجه داشته باشید جایگزینی خطکش های اهمی بایستی توسط افراد فنی شرکت انجام گردد .با توجه به کورس مفید این خط کش ، محصول خط کش LTM200 را ببینید .

برای دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش اهمی ) کلیک کنید.

خطکش اهمی ltm

نمایشگر خط کش Gefran

نمایشگرهای EPA100 , EPA200 ,EPA300 می توانند به این سری از خط کشهای Gefran متصل گردیده و ضمن نمایش با چند رله خروجی دستگاه را کنترل کرده و در صورت نیاز از طریق پورت RS232 و یا پورت RS485 اطلاعات را به دیگر کنترل کننده ها بفرستد 

 نمایشگر خط کش Gefran

نمایندگی انحصاری شرکت جفران Gefran در ایران

ما نماینده شرکت Gefran نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم خوشحال میشویم بتوانیم خدمتی را ارایه کنیم .

تعمیر خط کش آنالوگ Gefran LT

جهت تست ، تعمیر و یا خدمات خط کش آنالوگ Gefran LT با شماره 09121473023 تماس بگیرید .مطالب فارسی زیر در مورد خط کش های اهمی در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .در مورد باقی محصولات نیز چنین مقاله هایی هست که از مقاله مربوطه بردارید .

  •  ارتباط بین کورس مفید آندازه گیری با ابعاد ظاهری خط کش اهمی را اینجا ( ابعاد فیزیکی LTM ) ببینید
  •  فیلم معرفی خط کش اهمی سری LTP ساخت شرکت آتکسنسور را اینجا ( معرفی LTP ) ببینید.
  •  فیلم معرفی خطکش آنالوگ سری LTM را اینجا ( معرفی LTM ) ببینید.
  •  معرفی و مقایسه مختصر خطکش های اهمی آتکشنسور را اینجا ( خط کش های اهمی ) ببینید.
  •  موارد کاربرد خطکش های اهمی اینجا ( موارد کاربرد خطکش اهمی ) کلیک فرمایید .
  •  خطکش های آنالوگ شرکت آتک سنسور ترکیه را اینجا (خطکش های اهمی آتک سنسور) ببینید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

ایران تهران شادآباد