سوالات متداول

در این بخش سوالات شما عزیزان در رابطه با قلاویز و قلاویزکاری دسته بندی گردیده و در حد توان پاسخ داده شده است. شما هم می توانید سوال خود را در انتهای همین صفحه مطرح نمایید. در ضمن ممنون میشوم خطاهای ما را گوشزد فرمایید.

 قلاویز CVC

قلاویز برند CVC در مدلهای مختلف ماشینی و دستی تولید و عرضه می گردد. و به فراوانی در بازار عرضه می گردد. مدلهای دستی بصورت ست های سه تایی یا سه پارچه و قلاویزهای ماشینی بصورت تکی و با تقسیم بندی های قلاویز ماشینی شیار مستقیم ،  قلاویز ماشینی شیار مارپیچ عرضه شده است .همچنین قلاویزها بصورت طلایی (تیتانیوم ) و سفید هستند . قلاویز مارپیچ با روکش تیتانیم در ایران  قلاویز ماشینی مارپیچ طلایی نامیده می شود .

قلاویز دستی CVC

قلاویزهای CVC در دو نوع ماشینی و دستی تولید می گردد. قلاویزهای ماشینی در چندین مدل از جمله  نوع مستقیم و مارپیچ در دسترس است. اگر در غرب تهران هستید می توانید قلاویزهای برند CVC را در فروشگاه ابزار شهاب (09143661906 و یا 02166810949) واقع در شادآباد پاساژ رضا واحد 12 تهیه نمایید. در این فروشگاه انواع قلاویز آماده است.

خرید قلاویز دستی

کیفیت محصولات CVC

اظهار نظر در مورد کیفیت محصولات برند CVC بسیار مشکل است. من معتقدم اگر ابزار مناسب با قطعه کار انتخاب شود بیشترین توفیق را خواهیم داشت. بسیاری از همکاران بدون اطلاع از جنس قطعه کار و یا گرید ابزار، اقدام به ماشین کاری می کنند و گاها بدون توجه به جنس قطعه و یا سرعت مجاز براده برداری، کار را ادامه می دهند که نتایج خوبی به دنبال ندارد. برای اظهار نظر در مورد کیفیت بایستی شرایط درست و مشابه را برای دو برند بوجود آورد و نتیجه را دید. بوجود آوردن این شرایط یکسان نیاز به آزمایشگاهی توانمند و داشتن سواد کافی است که در دسترس ما نیست.

 فروش قلاویز CVC

برای خرید قلاویز CVC در شادآباد تهران با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید.اطلاعات بیشتر در مورد قلاویزهای ماشینی شیار مستقیم را در لینک زیر ببینید .

خرید قلاویز ماشینی مستقیم

 

 قلاویز مارپیچ CVC

قلاویزهای ماشینی برند CVC در دو دسته شیار مستقیم و شیار مارپیچ در دسترس است جهت خرید قلاویز ماشینی شیار مارپیچ CVC و یا  خرید قلاویز مرغوب چینی با قیمت مناسب با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژ رضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.