نمایشگر دیجیتال DRO-3E

نمایشگر دیجیتال سه محور ساخت کشور چین مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردد و دارای سوکت نه پین نوع D است . این نمایشگرها خیلی محدود و بهمراه دستگاههای خرید شده ، وارد ایران شده . ولتاژ تغذیه 220 ولتی و مناسب اتصال به خط کش های دیجیتال پنج ولتی است .

نمایشگر CHFOIC DRO-3E

معادل دیجیتال CHFOIC DRO-3E

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد .

نمایشگر دیجیتال CHFOIC DRO-3

تعمیر نمایشگر CHFOIC DRO-3

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر CHFOIC DRO-3 با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . برخی از ایرادات سخت افزاری خصوصا در تغذیه و یا در ورودی های خطکش دیجیتال قابل تعمیر هستند . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

دیجیتال XINTIAN OETECH

نمایندگی شرکت XINTIAN OETECH

ما نماینده شرکت XINTIAN OETECH در ایران نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید . خرید خط کش دیجیتال

نمایشگر دیجیتال CHFOIC DS-DRO 2M

نمایندگی شرکت XINTIAN OETECH

همانطور که در بالا ذکر شد ما نماینده این شرکت نیستیم ولی خدماتی را در زمینه تست و یا تعمیر این نمایشگر ارائه کرده ایم . لازم بذکر است در مواردی خط کش های سری MLC320 شرکت ATEKSENSOR را بعنوان معادل ارائه کرده ایم . همچنین این نمایشگرها با نمایشگر دیجیتال ADR10-3 شرکت ATEKSENSOR ترکیه قابل جایگزینی است .ما ارائه کننده خط کش  دیجیتال نوری طول بلند و خط کش دیجیتال نوری تا طول یک متر سری Ka300  شرکت Sino هستیم . همچنین خط کش دیجیتال مغناطیسی طول بلند تا بیست متر را ارائه می کنیم . اگر خط کش دیجیتال بزرگتر از بیست متر مد نظر شما باشد خط کش دیجیتال نواری را توصیه می کنیم . در مواردی که برق در دسترس نیست نمایشگر دیجیتال باطری خور را که با یک هد عرضه می شود پیشنهاد می کنیم این نمایشگر و هد،  با خطکش دیجیتال نواری تا چهل و هشت متر قابل استفاده است .

 نمایشگر دیجیتال CHFOIC DRO 2M

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

مطالب مرتبط

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر اسپارک spark

تنظیم نمایشگر سینو برای اسپارک spark

نمایشگر دیجیتال سینو SINO

تقسیم دایره ای با نمایشگر SINO

وصل کردن خط کش SINO به نمایشگر ATEKSENSOR

تنظیم رزولیشن نمایشگر دیجیتال ADR10

نصب نمایشگر دیجیتال

نکات نصب نمایشگر های دیجیتال

نمایشگر دیجیتال ADR10

کالیبره کردن خط کش دیجیتال

مزایای نمایشگر دیجیتال Ateksensor