نمایشگر دیجیتال CHENWELL

نمایشگر دیجیتال سه محور CHEN WELL ساخت کشور چین مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است و معمولا روی فرزهای چینی و ماشین آلات دیگر نصب شده است که دارای سوکت نه پین نوع D است.

 نمایشگر دیجیتال چینی

 

جایگزینی نمایشگر دیجیتال CHENWELL

نمایشگر دیجیتال سینو SINO که با کیفیت ترین نمایشگر چینی است می تواند بعنوان جایگزین خوبی برای این نمایشگر باشد .همچنین نمایشگرهای شرکت آتک سنسور Ateksensor ترکیه نیز می تواند جایگزین این نمایشگر گردد. نمایشگر های SINO  و Ateksensor در انواع دو و سه محور قابل ارائه است .  لطفا توجه داشته باشید جایگزینی نمایشگر های دیجیتال بایستی توسط افراد فنی انجام گردد . شباهت ظاهری سوکتها دلیل بر همخوانی آنها نیست .
توضیحات مانیتور دیجیتال chenwell

نمایشگر فرز چینی لونان LUNAN

فرز های لونان جدید دارای نمایشگر دیجیتال مارک SINO هستند ( تجهیزات دیجیتال سینو از نوع درجه یک چینی است و برترین برند چینی در خطکش ونمایشگر چینی می باشد) . در مورد فرز های قدیمی تر از معمولا از نمایشگر CHENWELL و یا نمایشگر EASSON  استفاده شده است .
توضیحات نمایشگر دیجیتال فرز LUNAN

معادل خطکش دیجیتال CHENWELL

اگرچه خطکش های دیجیتال با مارک CHENWELL نیز عرضه شده است اما این نمایشگرها قابل اتصال به خطکش های SINO چین و  Ateksensor ترکیه نیز هست . همانطور که قبلا نیز گفته شد اتصال خط کش دیجیتال با مارک دیگر با ملاحظاتی همراه و بایستی توسط افراد مجرب انجام گردد.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید.