خط کش دیجیتال فرز

خطکش دیجیتال فرز FP4  تبریز

در فیلم زیر خطکش دیجیتال و نمایشگر دیجیتال شرکت SINO  توسط آقای ولیپور بروی دستگاه فرز FP4  تبریز نصب شده است . امروزه نصب خطکش دیجیتال از ابزارهای اصلی دستگاه بشمار می رود ، همانطور که آقای ولیپور در فیلم اشاره میکنند این دستگاه نو بوده و به محض خرید ، بروی آن خطکش دیجیتال نصب شده است .


 

خط کش دیجیتال فرز دکل

برای نصب خطکش دیجیتال روی این فرز از دو عدد خط کش دیجیتال چهل و دو سانتی SINO-KA300-420MM ( خط کش دیجیتال 42 سانت سینو ) و یک خطکش دیجیتال پنجاه و دو سانتی  SINO-KA300-520MM ( خط کش دیجیتال 52 سانت سینو ) و یک نمایشگر دیجیتال سینو سه محور  SINO-DRO-SDS2-3MS ( نمایشگر دیجیتال سه محور سینو ) به همراه کاور و متعلقات نصب استفاده شده است  ( البته اطلاق فرز دکل به این دستگاه یک اصطلاح است و همانطور که می دانید شرکت DECKEL یک تولید کننده بزرگ ماشین آلات تراشکاری است که ماشین آلات متنوعی تولید می کند. بعلت شباهت این ماشین به یکی از ماشینهای شرکت DECKEL اصطلاحا به آن فرز دکل می گویند .)

جهت خرید خط کش دیجیتال کلیک کنید. | جهت خرید نمایشگر دیجیتال کلیک کنید

دیجیتال فرز تبریز

نصب خطکش دیجیتال فرز

برای خرید خط کش دیجیتال برای ماشین فرز با شماره 02166393900 و 09121473023 تماس بگیرید .و برای نصب آن می توانید با آقای ولیپور 09128103404 تماس بگیرید . آقای ولیپور دارای تیم مستقل از ما ( کانون ابزار )  بوده و فعالیت ایشان نصب خطکش دیجیتال و تعمیر ماشین آلات صنعتی ( برقی ، مکانیکی ) است . ایشان سابقه نصب تعداد زیادی خطکش دیجیتال بر روی انواع ماشین آلات را دارد .

فرز FP4M

 

خرید خط کش دیجیتال

جهت خرید خطکش دیجیتال ، خرید نمایشگر دیجیتال ، خرید روتاری انکودر ، خرید خطکش های آنالوگ ، نمایشگرهای آنالوگ ، سنسور شیب ، سنسور ارتفاع آب مخزن ، سنسور التراسونیک ارتفاع مخزن و…. است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *