سوالات متداول
در این بخش سوالات شما عزیزان در رابطه با قلاویز YG و قلاویزکاری دسته بندی گردیده و در حد توان پاسخ داده شده است. شما هم می توانید سوال خود را در انتهای همین صفحه مطرح نمایید. در ضمن ممنون میشوم خطاهای ما را گوشزد فرمایید.

قلاویز YG

قلاویز YG ساخت کجاست؟

قلاویز برند YG در مدلهای مختلف ماشینی و دستی تولید و عرضه می گردد. این قلاویز ساخت کره است.

قلاویز دستی YG

قلاویزهای YG در دو نوع ماشینی و دستی تولید می گردد. قلاویزهای ماشینی در دو نوع مستقیم و مارپیچ در دسترس است. اگر در غرب تهران هستید می توانید انواع قلاویز YG را در فروشگاه ابزار شهاب (09143661906 و یا 02166810949) واقع در شادآباد پاساژ رضا واحد 12 تهیه نمایید. در این فروشگاه انواع قلاویز آماده ارائه است.

کیفیت محصولات YG

اظهار نظر در مورد کیفیت محصولات برند YG بسیار مشکل است. من معتقدم اگر ابزار مناسب با قطعه کار انتخاب شود بیشترین توفیق را خواهیم داشت. بسیاری از همکاران بدون اطلاع از جنس قطعه کار و یا گرید ابزار، اقدام به ماشین کاری می کنند و گاها بدون توجه به جنس قطعه و یا سرعت مجاز براده برداری، ته باز بودن یا ته بسته بودن سوراخ، کار را ادامه می دهند که نتایج خوبی بدنبال ندارد. برای اظهار نظر در مورد کیفیت بایستی شرایط درست و مشابه را برای دو برند بوجود آورد و نتیجه را دید. بوجود آوردن این شرایط یکسان نیاز به آزمایشگاهی توانمند و داشتن سواد کافی است که در دسترس ما نیست.

خرید قلاویز ماشینی مستقیم

 

سایت قلاویز YG

آدرس سایت محصولات YG بصورت https://www.yg1usa.com/ است.

کاتالوگ محصولات YG

کاتالوگ محصولات در پی دی اف زیر آمده است.

فروش قلاویز YG

اگر در اطراف شادآباد تهران هستید برای خرید قلاویز YG با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید

قلاویز مارپیچ YG

برای خرید انواع قلاویز مرغوب چینی با قیمت مناسب و یا اروپایی با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژرضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.

خرید قلاویز ماشینی مارپیچ