سپورت کاروسل

تعمیرسپورت کاراسل  بدون شناخت انواع سیستمهای حرکتی سپورت مقدور نخواهد بود  پس ابتدا سعی می کنیم سیستم های مرسوم را شرح دهیم. اگر چه شرح تمامی عیوب مقدور نیست لیکن شما می توانید سوالات یا نظرات خود را در بخش نظرات ارائه نمایید .


سپورت کاروسل روسی

در این سپورت ها که متشکل از تعدادی کلاج برقی است تغییرات سرعت با فعال کردن کلاج های برقی انجام می شود فعال کردن ترکیبی از کلاج های برقی می تواند سرعتهای متفاوت را ایجاد نماید. کلاج های برقی معمولا با ولتاژ  24  ولت فعال می شود . در این سپورت ها حرکت خرگوشی توسط یک موتور ac  مجزا ایجاد می گردد . همچنین در این سپورت ها تعداد زیادی کلاج برقی وجود دارد که هرکدام وظیفه مشخصی دارند . درتعمیر  این گیربکس ها هماهنگی بین تعمیرکاران برقی و مکانیکی بسیار مهم است.

 جهت دیدن مدارک فنی ماشین آلات و تجهیزات دیجیتال آماده فروش اینجا ( مدارک فنی ) کلیک کنید.

سپورت کاروسل با موتور dc

پیچیدگی های مکانیکی سپورت های کلاج دار و تعمیرات سنگین مکانیکی با نصب موتورهای dc حذف می گردد این مدل گیربکس ها از نظر مکانیکی خیلی ساده و حجم تعمیر از بخش مکانیکی به بخش برق انتقال می یابد در سپورت های با موتور dc نگهداری موتور dc از یک سو  و دردسرهای مربوط به  درایو dc   از سوی دیگر مطرح می گردد. در آینده در مورد نقاط نیازمند سرویس هر دو گیربکس صحبت خواهیم کرد . در شکل زیر گیر بکس ساده کاراسل روسی با موتور DC را مشاهده می فرمایید .

تعمیر سپورت کاراسل

تعمیر سپورت کاروسل با تعویض دنده اهرمی

این مدل گیربکس سپورت از مدلهای دیگر سادتر و عیب یابی آن راحتتر است این نوع گیربکس ها شباهت زیادی به گیربکس های دستگاههای تراش معمولی دارد و تعویض دنده ها توسط دست انجام می گردد . در این مدل تقریبا تعمیرات برقی به صفر رسیده و گیربکس تقریبا بطور کامل مکانیکی است. برای عیب یابی این گیربکس ها با بازکردن درپوش بالایی گیربکس و دیدن وضعیت قرار گیری دنده ها می توان اقدام نمود بسیاری از ایرادت از این طریق قابل شناسایی هستند .

 

تعمیر سپورت کاروسل لهستان

سپورت کاراسل DEFUM لهستان از نوع اهرمی است و  همانند سپورت دستگاه تراش معمولی می توان سرعت را تغییر داد .در شکل زیر یک نمونه از این گیربکس که مربوط به سپورت کاراسل لهستانی مدل DEFUM است دیده می شود.

سپورت کاروسل لهستان

اسامی تعمیرکارانی که آماده نصب و راه اندازی و تعمیر این دستگاه هستند.

اقای مبارکی : 09124175762

 

اسامی افرادی که تامین کننده قطعات یدکی این ماشین هستند

اقای مبارکی : 09124175762

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *