فروش دستگاه اسپارک

ساخت ماشین اسپارک

شرکت ماشین سازی ریوند طراح و سازنده ماشینهای اسپارک آماده طراحی و تولید ماشین اسپارک مطابق با سفارش مشتری است . کافی است درخواست خود را مطرح کرده تا دستگاه مطابق با سفارش شما ساخته شود.


 

دستگاه اسپارک ارزان

بعضی از تولید کنندگان دستگاه اسپارک برای تولید ماشین اسپارک تمام قسمتها را از مواد اولیه تولید می کنند که این کار مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد است . ماشین سازی ریوند از بدنه ماشین آلات موجود استفاده می نماید . این بدنه ها الزاما مستعمل نیستند ما بدنه ماشین آلاتی را انتخاب می کنیم که عمر زیادی نداشته و ساخت شرکتهای معتبر هستند لیکن بنا به دلایل فنی مثل ایرادات برقی , کمبود قطعات ویا کمبود بردهای الکترونیکی راه اندازی آنها غیر ممکن شده است . در اکثر موارد این بدنه ها دارای کیفیت بالا هستند. با این روش می توان ماشین آلات ارزان تری تولید نمود .

 

خط کش دیجیتال اسپارک

خط کش های سری KA300 از شرکت SINO چین و یا خط کش های سری MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه مناسب نصب روی ماشین آلات اسپارک می باشد تعداد زیادی از این خط کش ها روی ماشین های اسپارک نصب شده و در حال کار است.

نمایشگر دیجیتال اسپارک

نمایشگر های دیجیتال شرکت سینو ( نمایشگر SDS2-3E ) و ( نمایشگر SDS6-3V ) و نمایشگر دیجیتال شرکت آتک سنسور ( نمایشگر ADR10 3 E ) مناسب دستگاه های اسپارک است.

بازسازی دستگاه اسپارک

یکی از فعالیتهای ماشین سازی ریوند بازسازی کامل تابلو برق و قسمتهای فرسوده ماشین است اگر ماشین اسپارک شما از نظر الکتریکی قابل راه اندازی نیست بازسازی کامل آن توصیه می گردد.

خرید دستگاه اسپارک در تهران

ماشین سازی ریوند در شهر تهران  کیلو متر بیست و دو جاده خاوران قرار دارد . این کارگاه آماده ساخت و یا بازسازی دستگاههای است .

 

لینک این مطلب ( RIVAND EDM ) است.

 

اسامی افراد و شرکت هایی که آماده ساخت یا بازسازی ماشین اسپارک هستند.

{supertable table}

کرج شیراز تبریز اصفهان تهران شهر
شرکت ریوند نام شرکت
آقای مبینی نام شخص
دریافت شماره تماس تلفن تماس
سابقه فعالیت
اطلاعات بیشتر آشنایی با دیگر فعالیت ها

{/supertable table}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *