خط کش آنالوگ novotechnik TLH

خط کش اهمی یا پتانسسیومتری سری TLH شرکت Novotechnick با طولهای متفاوت از 100 تا 3000 میلیمتر تولید می گردد خط کش اهمی مورد تعمیر دارای طول 2500 میلیمتر است  .
سنسور خطی NOVOTECHNIC

تعمیر خطکش اهمی Novotechnik TLH

خط کش های اهمی یا آنالوگ معمولا دارای یک قطعه سایشی هستند که جاروبک نام دارد . در خطکش های آنالوگ جاروبک ها بسیار با دوام هستند ولی بلاخره تمام می شوند . معمولا تمام شدن جاروبک با ساییدگی سطح خط کش همراه است . بنابراین تعویض جاروبک چندان اثر بخش نیست و ممکن است بزودی با خرابی سطح مقاومتی خط کش روبرو شویم . بنابراین برای تعمیر خطکش بر اثر خرابی جاروبک بایستی از صحت سطح مقاومتی خطکش مطمین شویم . البته در مواردی هم جاروبک بدون طی کردن عمر طبیعی و بر اثر ضربات فیزیکی آسیب می بیند که تعویض جاروبک بسیار اثربخش است .
 تعمیر سنسور novotechnik

معادل خط کش novotechnik TLH 

خط کش سری LTK از شرکت آتک سنسور Ateksensor  ترکیه معادل  خطکش های سری TLH است .همچنین ابزار اندازه گیری دیگری بنام وایر پتانسیومتر AWP120-2500mm می تواند جایگزین این سنسور گردد.
خطکش دستگاه تزریق  
 

تعمیر خط کش آنالوگ NOVOTECHNIK

تمام شدن جاروبک ( ساییدگی و از بین رفتن جاروبک ) قابل تعمیر نیست اما شاید در مواردی بتوان جاروبک را با جاروبک مشابه تعویض نمود . در مورد این خطکش جاروبک با یک جاروبک نو تعویض شده است .
جاروبک خطکش اهمی
 
 
 

مطالب فارسی زیر در مورد خط کش های اهمی در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .

 
جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .
ایران تهران شادآباد