نمایشگر دیجیتال MIKRONEL 220L

نمایشگر دیجیتال دو محور و بنظر میرسد ساخت کشور ترکیه باشد و مناسب اتصال به دو خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با مارک عرضه می گردد و دارای سوکت گرد است .

نمایشگر MIKRONEL 220L

معادل MIKRONEL 320

نمایشگر دیجیتال سه محور MIKRONEL 320 قابل اتصال به سه خط کش دیجیتال است نوع MIKRONEL 220 نیز از نوع دو محور است این نمایشگر ظاهرا ساخت ترکیه است و قابل جایگزینی با نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 از شرکت ATEKSENSOR ترکیه است . همچنین خطکش های سری MLC320 قابل اتصال به این نمایشگر است .

نمایشگر MIKRONEL 320

معادل MIKRONEL 220L

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد .

نمایشگر دیجیتال MIKRONEL

تعمیر نمایشگر MIKRONEL 220L

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر MIKRONEL 220L با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

مانیتور MIKRONEL

نمایندگی شرکت MIKRONEL

ما نماینده شرکت MIKRONEL در ایران نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای جدید و موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

نمایندگی شرکت EAE

همانطور که گفته شد ما نماینده شرکت EAE و یا MIKRONEL نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه ارائه کرده ایم . این نمایشگرها قابل جایگزینی با نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 شرکت ATEKSENSOR است . همچنین امکان اتصال خطکش های سری MLC320 به این نمایشگر وجود دارد .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

مطالب مرتبط

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر اسپارک spark

تنظیم نمایشگر سینو برای اسپارک spark

نمایشگر دیجیتال سینو SINO

تقسیم دایره ای با نمایشگر SINO

وصل کردن خط کش SINO به نمایشگر ATEKSENSOR

تنظیم رزولیشن نمایشگر دیجیتال ADR10

نصب نمایشگر دیجیتال

نکات نصب نمایشگر های دیجیتال

نمایشگر دیجیتال ADR10

کالیبره کردن خط کش دیجیتال

مزایای نمایشگر دیجیتال Ateksensor