سوالات متداول در مورد نمایشگر های دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با نمایشگرهای دیجیتال دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتزآپ نیز در خدمت شما هستم .

نمایشگر دیجیتال MENANIK

نمایشگر دیجیتال سه محور منانیک menanik مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردید و دارای سوکت نه پین نوع D بود .مدلهای دو محور این نمایشگر نیز عرضه شده است .

دیجیتال MENANIK

 معادل دیجیتال MENANIK

نمایشگر دیجیتال سینو SINO که با کیفیت ترین نمایشگر چینی است می تواند بعنوان جایگزین پیشنهاد گردد .نمایشگر های SINO در انواع دو و سه محور قابل ارائه است . همچنین نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . نمایشگر های شرکت Ateksensor بصورت دو ، سه و چهار محور تولید می گردد . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد .

نمایشگر دیجیتال MENANIK

خط کش دیجیتال MENANIK

خطکش های دیجیتال menanik نیز با در نظر گرفتن ملاحظاتی می توانند با خطکش های دیجیتال KA300 از شرکت SINO چین و یا خطکش های دیجیتال MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه جایگزین گردند .

MENANIK Digital

تعمیر نمایشگر MENANIK

جهت تعمیر نمایشگر MENANIK با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

تعمیر خط کش دیجیتال Menanik

نمایندگی شرکت MENANIK

ما نماینده شرکت منانیک نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم نمایشگرهای دیجیتال منانیک و خط کش های دیجیتال منانیک قابل جایگزینی با خط کش های سری KA300 از شرکت SINO چین و یا خطکش های دیجیتال سری MLC320از شرکت Ateksensor ترکیه است . تجربه ما در زمینه تعمیر خطکش ها و نمایشگرهای دیجیتال مارک منانیک و یا جایگزینی آنها است .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166395636 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .