نمایشگر دیجیتال KNUTH

نمایشگر دیجیتال دو محور ساخت کشور چین مناسب اتصال به دو خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردد و دارای سوکت نه پین نوع D و یا سوکت گرد است . این نمایشگرها بصورت دو محور و سه محور ارائه میگردد .اساسا شرکت KNUTH شرکت ماشین ساز است و نمایشگرهای خود را از دیگر شرکت ها تهیه می کند .

نمایشگر KNUTH

معادل KNUTH

نمایشگر دیجیتال سینو SINO که با کیفیت ترین نمایشگر چینی است می تواند بعنوان جایگزین برای این نمایشگر باشد .نمایشگر دیجیتال دو محور SINO در انواع دو و سه محور قابل ارائه است . همچنین نمایشگر دیجیتال دو محور ADR10-2 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گرد . نمایشگر های شرکت Ateksensor بصورت دو ، سه و چهار محور تولید می گردد . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد . تمامی نمایشگر های موجود را میتوانید در صفحه (‌ خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) مشاهده کنید.

نمایشگر دیجیتال KNUTH

تعمیر نمایشگر KNUTH

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر KNUTH با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . بسیاری از تعمیرها در مدار تغذیه و برخی در ورودی خطکش های دیجیتال انجام شده است . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

مانیتور KNUTH

خط کش دیجیتال KNUTH

خط کش های برند KNUTH نیز قابل تعمیر هستند و چنانچه تعمیر نشوند با خط کش دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor و یا خطکش دیجیتال سری KA300 از شرکت SINO قابل جایگزینی هستند .

 خط کش دیجیتال KNUTH

نمایندگی شرکت KNUTH

ما نماینده شرکت KNUTH در ایران نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . بسیاری از ایرادات این نمایشگرها قابل تعمیر است و در صورت قابل تعمیر نبودن می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

مطالب مرتبط

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر اسپارک spark

تنظیم نمایشگر سینو برای اسپارک spark

نمایشگر دیجیتال سینو SINO

تقسیم دایره ای با نمایشگر SINO

وصل کردن خط کش SINO به نمایشگر ATEKSENSOR

تنظیم رزولیشن نمایشگر دیجیتال ADR10

نصب نمایشگر دیجیتال

نکات نصب نمایشگر های دیجیتال

نمایشگر دیجیتال ADR10

کالیبره کردن خط کش دیجیتال

مزایای نمایشگر دیجیتال Ateksensor