خط کش دیجیتال فرز دروازه ای

نصب خطکش دیجیتال فرز دروازه ای

خطکش دیجیتال سری PS2  شرکت Ateksensor ترکیه برای فرز دروازه ای به طول هفت متر و عرض پنج متر و همچنین نصب خط کش دیجیتال برای کلگی عمودی به ارتفاع یک متر در  شهرک صنعتی شماره سه شهر اهواز توسط آقای میثمی ( شماره موبایل انتهای صفحه ) نصب گردیده است .


 نصب  خطکش دیجیتال فرز دروازه ای

خطکش دیجیتال سری PS2  شرکت Ateksensor ترکیه برای فرز دروازه ای بطول هفت متر و عرض پنج متر و همچنین نصب خط کش دیجیتال برای کلگی عمودی به ارتفاع یک متر در  شهرک صنعتی شماره سه شهر اهواز توسط آقای میثمی ( شماره موبایل انتهای صفحه ) نصب گردیده است .

خطکش دیجیتال فرز

 

نمایشگر دیجیتال فرز دروازه ای

در این دستگاه از نمایشگر چهار محور ADR10-4 استفاده شده است . این نمایشگر دارای قابلیت های متنوعی است که میتوانید در فیلم فارسی معرفی نمایشگر ADR10 ببینید . همچنین توضیحات بیشتر در مورد این نمایشگر در فیلم فارسی نمایشگر دیجیتال آتکسنسور آورده شده است.

انکدر خطی دستگاه فرز

 

خط کش دیجیتال سری PS2

خطکش دیجیتال PS2 شرکت آتک سنسور ترکیه تا طول پنجاه متر قابل ارائه است. این سری خطکش ها برای ماشین آلات بزرگ قابل استفاده است . البته خطکش دیجیتال MLC310 نیز با پوششی کاملتر تا طول بیست متر موجود و قابل ارائه است .

خطکش دیجیتال ماشین سنتر

 

فیلم نصب خطکش دیجیتال فرز دروازه ای

فیلم کوتاه زیر نصب خطکش دیجیتال روی یک فرز دروازه ای را نشان می دهد که توسط آقای میثمی نصب گردیده است .

 جهت خرید خط کش دیجیتال کلیک کنید.

نصب خط کش دیجیتال اهواز

این خطکش که ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است توسط آقای میثمی نصب گردیده است .

لطفا برای خرید خطکش دیجیتال با شماره  09121473023 و یا 01-02166393900 تماس بگیرید . برای نصب خطکش میتوانید با آقای میثمی ( 09166115539 ) تماس بگیرید . البته شما در انتخاب نصاب در شهر خودتان مختار هستید . ( لازم به توضیح است که آقای میثمی عضو مجموعه ما و یا کارمند ما نیست و کسب و کار مستقلی دارند . بدیهی ایست نصب خطکش دیجیتال و دیگر خدمات توسط ایشان با دریافت هزینه انجام می گردد. لطفا در این رابطه مستقیما با ایشان هماهنگ فرمایید ) .

 

فرز دروازه ای اهواز

شرکت فنی و مهندسی کاکا صنعت سبز ( 09163204687 ) فرز دروازه ای بزرگی رو خریداره و نصب کرده و خطکش های دیجیتال دستگاه را از مارک Ateksensor  ترکیه نصب کرده است . خطکش هایی بطول هفت متر – پنج متر و یک متر که نشانگر بزرگی این فرز دروازه ای در شهر اهواز است

صفحه تراش دروازه ای اهواز

 

تعمیر ماشین آلات تراشکاری اهواز

فعالیتهای آقای میثمی

  • راه اندازی و تعمیر ماشین آلات تراشکاری
  • اتوماسیون صنعتی
  • نصب خطکش دیجیتال
  • تعمیر ماشین آلات نجاری و ام دی اف

انجام کار در حوزه برق ؛ مکانیک و هیدرولیک

 

خرید خطکش دیجیتال فرز دروازه ای

برای خرید و خدمات خطکش دیجیتال با شماره 02166393900 و موبایل 09121473023 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *