نمایشگرهای کوچک M503 خروجی رله دارند؟

رله نمایشگر دیجیتال کوچک

سوال: آیا نمایشگر کوچک M503  شکل زیر رله خروجی داره ؟

پاسخ : نه رله خروجی یا خروجی RS232 نداره . مزیت این نمایشگر این است که به همراه هد ارائه شده و برق مورد نیاز آن از طریق باطری است و با چند باطری مدت‌ها روشن می ماند. مزیت دیگر آن همراه داشتن یک هدِ خطکش است که باعث کاهش قیمت آن نسبت به موارد مشابه شده است. به عبارت دیگه به جای خرید یک نمایشگر و یک هد، با خرید این نمایشگر، شما پول کمتری می پردازید.


خطکش دیجیتال باطری خور

در فیلم زیر، پاسخ به سوال اینکه آیا نمایشگر دیجیتال باطری خور M503 دارای رله است یا خیر، پاسخ داده شده است.

خرید خط کش دیجیتال مغناطیسی

نمایشگر دیجیتال کوچک با خروجی RS232

 

نمایشگر دیجیتال کوچک RS232

اگه نمایشگر کوچک با خروجی RS232 میخواهید و یا دوست دارید نمایشگری با خروجی رله داشته باشید، نمایشگر دیجیتال ALC77 و یا نمایشگر دیجیتال ALC94 رو مشاهده کنید. این نمایشگرها می توانند به صورت آپشن خروجی RS232 هم داشته باشند.

نمایشگر کوچک با دو رله

خرید نمایشگر خط کش دیجیتال

دیجیتال کوچک با چهار رله

نمایشگر ALC77 دارای دو رله خروجی و نمایشگر ALC94 می تواند تا چهار رله خروجی داشته باشد. هر دو نمایشگر بصورت آپشن می توانند دارای خروجی RS232 (برای ارتباط با پی ال سی و یا کامپیوتر) باشند.

نمایشگر دیجیتال چهار رله خروجی

نمایشگر دیجیتال تهران شادآباد

برای خرید این نمایشگر باطری خور با شماره تلفن 66393900-021 و یا شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید.

همچنین فروشگاه کانون ابزار انواع مختلفی از خط کش دیجیتال و نمایشگر دیجیتال و روتاری انکودر را موجود دارد که میتوانید آن ها را در صفحه مربوطه مشاهده کنید.

فروشگاه ما در تهران و منطقه شادآباد است. پاساژ خسروان واحد 41 . با استفاده از نرم افزار های نشان و ویز و… که در انتهای سایت آمده می توانید به راحتی به ما برسید. (این نرم افزار ها در صفحه تماس با ما نیز هست)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *