سوالات متداول در مورد نمایشگر های دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با نمایشگرهای دیجیتال  دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتزآپ نیز در خدمت شما هستم .

نمایشگر دیجیتال ماهان

نمایشگر دیجیتال سه محور ساخت کشور ایران  مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردد و دارای سوکت نه پین نوع D است . متاسفانه خط کش و نمایشگر دارای پروتکل ارتباطی خاص سازنده است و با نمایشگر های دیگر سازگاری ندارد .

نمایشگر HATAMROBOT

معادل HATAMROBOT HR17

متاسفانه شرکت سازنده این نمایشگر اطلاعاتی در رابطه با پروتکل ارتباطی این نمایشگر با خطکش ها ارائه نکرده است و تلاش برای اتصال خطکش های مشابه به این نمایشگر بی نتیجه بوده است . بنابراین ابتدا بایستی موارد دست دوم از این مارک را جستجو کرد و نهایتا اگر موارد دست دوم پیدا نشد بایستی نمایشگر به همراه خط کش ها باهم تعویض شوند . در اینصورت نمایشگر دیجیتال سینو SINO  که با کیفیت ترین نمایشگر چینی است می تواند بعنوان جایگزین پیشنهاد گردد  .نمایشگر های SINO  در انواع دو و سه محور قابل ارائه است .  همچنین نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor  ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . نمایشگر های شرکت Ateksensor بصورت دو ، سه و چهار محور تولید می گردد  . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد  .

 نمایشگر دیجیتال HATAMROBOT

خط کش دیجیتال حاتم رباط hatamrobot

خطکش های دیجیتال حاتم رباط نیز با دیگر خط کشهای دیجیتال موجود همخوانی ندارد و قابل جایگزینی نیست در صورت نیاز بایستی به همراه نمایشگر تعویض شوند . خطکش دیجیتال KA300 از  شرکت SINO چین و یا خطکش دیجیتال MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه پیشنهاد میگردد.

 نمایشگر دیجیتال ماهان

تعمیر نمایشگر  HATAMROBOT

جهت تعمیر  نمایشگر  HATAMROBOT  با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا  مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

خط کش  دیجیتال ماهان

تعمیر دیجیتال ماهان

شرکت حاتم رباط یا ماهان ،اسم برند یا کارخانه این محصول بود تعدادی از این نمایشگرها و خطکش ها با برند حاتم رباط و تعدادی دیگر با برند ماهان عرضه شد .

شرکت حاتم رباط سازه

متاسفانه شماره تلفن این شرکت جوابگو نیست ما نیز شماره دیگری نداریم بهرحال همین شماره هایی که داریم را تقدیم می کنیم ولی متاسفانه جواب نمی دهد . 6363054  –  6363055

شرکت ماشینهای هوشمند ایرانیان

متاسفانه شماره تلفن این شرکت هم جوابگو نیست ما نیز شماره دیگری نداریم بهرحال همین شماره هایی که داریم را تقدیم می کنیم ولی متاسفانه جواب نمی دهد . 6363054  –  6363055 ظاهرا این شرکت ها دیگر فعال نیستند .

مانیتور HATAMROBOT

نمایندگی شرکت HATAMROBOT

ما نماینده شرکت حاتم رباط  و یا ماهان نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) و برای دیدن نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خطکش دیجیتال ) کلیک کنید.

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .