نمایشگر دیجیتال GIVI VISION 900

نمایشگر دیجیتال سه محور GIVI سری VISION 900 ساخت کشور ایتالیا مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردید و دارای سوکت نه پین نوع D بود . نمایشگرهای GIVI بصورت دو محور ،سه محور و چهار محور عرضه گردید.

نمایشگر دیجیتال GIVI

معادل دیجیتال GIVI MISURE

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR50-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . نمایشگر های شرکت آتک سنسور نیز در مدلهای دو ، سه و چهار محور قابل ارائه است .نمایشگر های سری ADR50 نیز از نوع LCD هستند. نمایشگر دیجیتال سه محور ADR50 از آنجا که نمایشگرهای Ateksensor آتک سنسور امکان تنظیم رزولیشن دارند پس قابل اتصال به تمام خطکش های موج مربعی GIVI هستند و می توانند جایگرین این نمایشگر گردند . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن مسائل فنی ،نمایشگر جایگزین گردد .

نمایشگر دیجیتال VISION 900

نمایشگر دیجیتال VISION 900

نمایشگرهای شرکت GIVI MISURE بصورت سون سگمنتی و LCD ارائه شده است سری های سون سگمتی با نامهای VISION 700 و VISION 600 عرضه شد .

نمایشگر دیجیتال VISION 900

تعمیر نمایشگر GIVI MISURE

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر GIVI MISURE سری VISION 900 با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

 شرکت GIVI MISURE

نمایندگی شرکت GIVI MISURE

ما نماینده شرکت GIVI MISURE ایتالیا نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166395636 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

مطالب مرتبط

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر اسپارک spark

تنظیم نمایشگر سینو برای اسپارک spark

نمایشگر دیجیتال سینو SINO

تقسیم دایره ای با نمایشگر SINO

وصل کردن خط کش SINO به نمایشگر ATEKSENSOR

تنظیم رزولیشن نمایشگر دیجیتال ADR10

نصب نمایشگر دیجیتال

نکات نصب نمایشگر های دیجیتال

نمایشگر دیجیتال ADR10

کالیبره کردن خط کش دیجیتال

مزایای نمایشگر دیجیتال Ateksensor