سوالات متداول در مورد خطکش های اهمی

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های اهمی دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتساپ نیز در خدمت شما هستم .

سنسور Gefran-PKM

خط کش اهمی مدل PKM ساخت شرکت Gefran است سری PK بصورت سوکتی چهار پین PKM، پنج پین PKB . کورس مفید این خط کش 1900 میلیمتر و بصورت تقسیم مقاومتی یا تقسیم ولتاژ کار می کند .این سری از خطکش از طول 100 تا 2000 میلیمتر تولید می گردد .

خط کش Gefran PKM

 

خطکش اهمی جفران Gefran PK-M

خط کش سری PK با مقطع چهارگوش تولید شده که نوع سوکتی چهار پین آن پسوند M دارد . این خطکش ها در حقیقت یک مقاومت متغیر خطی است که میزان مقاومت آن با توجه به طول تغییر می کند . اگر این خطکش ها بصورت سه سیم یا تقسیم ولتاژ استفاده شود مقدار مقاومت کلی خط کش ( مثلا 3.2 و یا 5 و یا ده کیلو اهم ) در کارکرد و دقت آن تاثیری ندارد .

ترانسدوسر Gefran

معادل خط کش Gefran PK-M

خط کش سری LTK از شرکت آتک سنسور Ateksensor ترکیه بعنوان معادل معرفی می گردد .این خط کش ها از طول 50 میلیمتر تا 1000 میلیمتر تولید می گردد و دارای سوکت چهار پین است . اگر طول خط کش شما بیش از 1000 میلیمتر است ا وایر اپتانسیومترهای AWP شرکت آتک سنسور استفاده نمایید لطفا توجه داشته باشید جایگزینی خطکش های اهمی بایستی توسط افراد فنی شرکت انجام گردد .با توجه به کورس مفید این خط کش ، محصول AWP 120-2500 mm را ببینید .

خطکش اهمی Gefran PKM
نمایشگر سنسور خطی Gefran

نمایشگرهای EPA300 , EPA200 , EPA100  از شرکت آتک سنسور Ateksensor ترکیه می توانندبه این سری از خط کشهای Gefran متصل گردیده و ضمن نمایش با چند رله خروجی دستگاه را کنترل کرده و در صورت نیاز از طریق پورت RS232 و یا پورت RS485 اطلاعات را به دیگر کنترل کننده ها بفرستد

 نمایشگر خط کش Gefran

نمایندگی شرکت جفران Gefran در ایران

ما نماینده شرکت Gefran نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم خوشحال میشویم بتوانیم خدمتی را ارایه کنیم .اگر قصد جایگزینی این خطکش را دارید حتما با ما تماس بگیرید.

ترانسدوسر Gefran

خطکش PK M 1900 L 0191

خط کش آنالوگ مارک GEFRAN سری PK با سوکت چهارپین (M ) با طول مفید اندازه گیری 1900 میلیمتر و ضریب خطی (که میزان ضریب خطی در مدارک همراه خط کش قید می شود ) . رنگ درپوش های پلاستیکی دو انتها مشکی است .

تعمیر خط کش Gefran PK

جهت تست ، تعمیر و یا خدمات خط کش آنالوگ Gefran PK با شماره 09121473023 تماس بگیرید .

مطالب فارسی زیر در مورد خط کش های اهمی در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .

  • ارتباط بین کورس مفید آندازه گیری با ابعاد ظاهری خط کش اهمی را اینجا ( ابعاد فیزیکی LTM ) ببینید
  • فیلم معرفی خط کش اهمی سری LTP ساخت شرکت آتکسنسور را اینجا ( معرفی LTP  )  ببینید.
  • فیلم معرفی خطکش آنالوگ سری LTM را اینجا ( معرفی LTM  ) ببینید.
  • معرفی و مقایسه مختصر خطکش های اهمی آتکشنسور را اینجا ( خط کش های اهمی ) ببینید.
  • موارد کاربرد خطکش های اهمی اینجا ( موارد کاربرد خطکش اهمی ) کلیک فرمایید .
  • خطکش های آنالوگ شرکت آتک سنسور ترکیه را اینجا (خطکش های اهمی آتک سنسور) ببینید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

 ایران تهران شادآباد