سوالات متداول
در این بخش سوالات شما عزیزان در رابطه با قلاویز و قلاویزکاری دسته بندی گردیده و در حد توان پاسخ داده شده است. شما هم می توانید سوال خود را در انتهای همین صفحه مطرح نمایید. در ضمن ممنون میشوم خطاهای ما را گوشزد فرمایید.

قلاویز FRA

قلاویز برند FRA در مدلهای مختلف ماشینی و دستی تولید و عرضه می گردد. این قلاویز یوگسلاوی در دو نمونه اصل و بدل بفروش میرسد که نوع بدل آن ارزانتر است.

خرید قلاویز ماشینی مستقیم

 

 قلاویز FRA

قلاویز دستی FRA

قلاویزهای FRA در دو نوع ماشینی و دستی تولید می گردد. قلاویزهای ماشینی در دو نوع مستقیم و مارپیچ در دسترس است. اگر در غرب تهران هستید می توانید انواع قلاویز را در فروشگاه ابزار شهاب (09143661906 و یا 02166810949) واقع در شادآباد پاساژ رضا واحد 12 تهیه نمایید. در این فروشگاه انواع قلاویز آماده ارائه است.

خرید قلاویز ماشینی مارپیچ

کیفیت محصولات FRA

اظهار نظر در مورد کیفیت محصولات برند FRA بسیار مشکل است. من معتقدم اگر ابزار مناسب با قطعه کار انتخاب شود بیشترین توفیق را خواهیم داشت. بسیاری از همکاران بدون اطلاع از جنس قطعه کار و یا گرید ابزار، اقدام به ماشین کاری می کنند و گاها بدون توجه به جنس قطعه و یا سرعت مجاز براده برداری، ته باز بودن یا ته بسته بودن سوراخ، کار را ادامه می دهند که نتایج خوبی بدنبال ندارد. برای اظهار نظر در مورد کیفیت بایستی شرایط درست و مشابه را برای دو برند بوجود آورد و نتیجه را دید. بوجود آوردن این شرایط یکسان نیاز به آزمایشگاهی توانمند و داشتن سواد کافی است که در دسترس ما نیست.

فروش قلاویز FRA

ما قلاویز فرا نداریم اما می توانیم از نمایندگی این شرکت تهیه و در اختیار شما قرار دهیم اگر در شادآباد تهران هستید با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید

قلاویز مارپیچ FRA

همانطور که قبلا نیز گفته شد ما این قلاویز را موجود نکرده ایم اما قابل تهیه است. برای خرید قلاویز مرغوب چینی با قیمت مناسب با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در پاساژرضا واحد 12 در محله شادآباد تهران مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.