سوالات متداول در مورد لول سنسورها

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با لول ترانسمیترهای مارک endress-hauserدسته بندی و مطرح گردیده است. شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید. همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم.

ترانسمیتر التراسونیک FMU40

ترانسمیتر FMU40 شرکت endress-hauser بروش time-of-Flight یا اندازه گیری زمان رفت و برگشت صوت کار میکند. (جهت اطلاعات بیشتر مقالات زیر را ببینید) از این لول سنسور برای اندازه گیری ارتفاع مایعات، مواد خمیری شکل و فله ها (مثل نخود و لوبیا) استفاده می گردد.
لول سنسور FMU40

 منوال یا دیتاشیت FMU40

دیتا شیت این لول سنسور رو درخواست کرده بودید برای دانلود روی تصویر پی دی اف کلیک کنید.
جایگزین ترانسمیتر سطح FMU40

شرکتAteksensr ترکیه تولید کننده ترانسمیترهای التراسونیک طیف وسیعی از این ترانسمیترها را تولید می کند ترانسمیترهای سطح سری ULS دارای نمایشگر سرخود است . ترانسمیتر التراسونیک ULS-D3 قابلیت اندازه گیری تا سه متر را دارد . این سری از ترانسمیترها را اینجا (سطح سنج التراسونیک) ببینید .

 نمایندگی شرکت Endress+hauser

ما نماینده شرکتEndress+hauser نیستیم ولی خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم. بسیاری از محصولات این شرکت با محصولات شرکتAteksensr ترکیه قابل جایگزینی است. در رابطه با لول ترانسمیترهای التراسونیک ترانسمیترهای التراسونیک موجود ما را اینجا (سطح سنج التراسونیک) ببینید.

نمایشگر (مانیتور) ترانسمیتر FMU40

نمایشگرهای سری EPA100 , EPA200 , EPA300 با ورودی های متنوع از جمله جریان چهار تا بیست میلی آمپر می توانند به عنوان نمایشگر برای لول سنسورهای التراسونیک استفاده شوند. این نمایشگر ها ضمن نمایش می توانند خروجی رله، جریان 4 تا بیست میلی آمپر، 0 تا 10 ولت، RS232، RS485، CANopen و … داشته باشد.

نمایشگر های معرفی شده را در صفحه نمایشگر EPA100، نمایشگر EPA200، نمایشگر EPA300

 ایران تهران شادآباد پاساژ خسروان

مطالب فارسی زیر در رابطه با ترانسمیترهای سطح یا لول سنسورها در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید.
مطالب زیر با فونت 10 نوشته شود.
1- روشهای اندازه گیری سطح مایعات
2-
3- ترانسمیتر فشار هیدرواستاتیک
4- 
5- لول سنسور التراسونیک چگونه کار میکند ؟