نمایشگر دیجیتال NV300M

نمایشگر دیجیتال سه محور Fagor سری NV300M ساخت کشور اسپانیا مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردید و دارای سوکت پانزده پین نوع D بود . نمایشگرهای Fagor بصورت دو محور و سه محور عرضه گردید.

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر دیجیتال Fagor

معادل دیجیتال NV300M

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . .نمایشگر های شرکت آتک سنسور نیز در مدلهای دو ، سه و چهار محور قابل ارائه است .از آنجا که نمایشگرهای Ateksensor آتک سنسور امکان تنظیم رزولیشن دارند پس قابل اتصال به تمام خطکش های موج مربعی Fagor هستند و می توانند جایگرین این نمایشگر گردند . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن مسائل فنی ،نمایشگر جایگزین گردد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر دیجیتال CARMAR

نمایشگر دیجیتال Fagor NV300M

نمایشگر دیجیتال سه محور مارک Fagor سری NV300 اسپانیا بصورت سه محور مناسب خطکش های پنج ولتی است.

 

تعمیر نمایشگر NV300 Fagor

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر Fagor سری NV300M با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

نمایشگر دیجیتال Fagor NV300M

 

نمایندگی شرکت Fagor

ما نماینده شرکت Fagor اسپانیا نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .