نمایشگر دیجیتال Fagor

نمایشگر دیجیتال سه محور Fagor سری nv300e ساخت کشور اسپانیا مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردید و دارای سوکت پانزده پین نوع D بود . نمایشگرهای Fagor بصورت دو محور و سه محور عرضه گردید.

نمایشگر دیجیتال Fagor

معادل دیجیتال Fagor

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . .نمایشگر های شرکت آتک سنسور نیز در مدلهای دو ، سه و چهار محور قابل ارائه است .از آنجا که نمایشگرهای Ateksensor آتک سنسور امکان تنظیم رزولیشن دارند پس قابل اتصال به تمام خطکش های موج مربعی Fagor هستند و می توانند جایگرین این نمایشگر گردند . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن مسائل فنی ،نمایشگر جایگزین گردد .

نمایشگر دیجیتال Fagor

نمایشگر دیجیتال Fagor NV300E

نمایشگر دیجیتال سه محور مارک Fagor اسپانیا بصورت سه محور مناسب خطکش دیجیتال پنج ولتی است و تغذیه نمایشگر نیز 220 ولت است .

نمایشگر دیجیتال Fagor NV300E

تعمیر نمایشگر Fagor

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر fagor سری NV300E با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

 شرکت Fagor

نمایندگی شرکت Fagor

ما نماینده شرکت Fagor اسپانیا نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166395636 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

مطالب مرتبط

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر اسپارک spark

تنظیم نمایشگر سینو برای اسپارک spark

نمایشگر دیجیتال سینو SINO

تقسیم دایره ای با نمایشگر SINO

وصل کردن خط کش SINO به نمایشگر ATEKSENSOR

تنظیم رزولیشن نمایشگر دیجیتال ADR10

نصب نمایشگر دیجیتال

نکات نصب نمایشگر های دیجیتال

نمایشگر دیجیتال ADR10

کالیبره کردن خط کش دیجیتال

مزایای نمایشگر دیجیتال Ateksensor