نمایشگر دیجیتال NV20

نمایشگر دیجیتال و یا دیجیتال ریدات دو محور Fagor سری NV20 ساخت کشور اسپانیا مناسب اتصال به دو خط کش دیجیتال است. این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردید و دارای سوکت پانزده پین نوع D بود. نمایشگرهای Fagor بصورت دو محور و سه محور عرضه گردیده بود.

نمایشگر دیجیتال Fagor

معادل دیجیتال NV20

نمایشگر دیجیتال دو محور ADR10-2 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد. نمایشگر های شرکت آتک سنسور نیز در مدلهای دو ، سه و چهار محور قابل ارائه است. از آنجا که نمایشگر دیجیتال Ateksensor آتک سنسور امکان تنظیم رزولیشن دارند پس قابل اتصال به تمام خطکش های موج مربعی Fagor هستند و می توانند جایگرین این نمایشگر گردند . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن مسائل فنی ،نمایشگر جایگزین گردد .

نمایشگر دیجیتال Fagor

نمایشگر دیجیتال Fagor NV20

نمایشگر دیجیتال سه محور مارک Fagor سری NV20 اسپانیا بصورت سه محور و مناسب اتصال به سه خطکش دیجیتال  پنج ولتی است و توسط برق 220 ولت تغذیه می گردد .

نمایشگر دیجیتال Fagor NV20

تعمیر نمایشگر NV20 Fagor

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر Fagor سری NV20 با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس نمایشگر  را توسط شبکه های اجتماعی  ارسال و بعد از تایید ،قطعه را ارسال فرمایید .

 

شرکت Fagor

نمایندگی شرکت Fagor

ما نماینده شرکت Fagor اسپانیا نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .