نمایشگر دیجیتال Elbo

نمایشگر دیجیتال دو محور Elbo ساخت کشور ایتالیا مناسب اتصال به دو خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با همین مارک عرضه می گردید و دارای سوکت نه پین نوع D بود . نمایشگرهای ELbo بصورت دو محور و سه محور عرضه گردید.

نمایشگر دیجیتال Elbo

معادل دیجیتال Elbo

نمایشگر دیجیتال دو محور ADR10-2 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . .نمایشگر های شرکت آتک سنسور نیز در مدلهای دو ، سه و چهار محور قابل ارائه است .از آنجا که نمایشگرهای Ateksensor آتکسنسور امکان تنظیم رزولیشن دارند پس قابل اتصال به تمام خطکش های موج مربعی هستند و می توانند جایگرین این نمایشگر گردند . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد .

ADR10 3 RS232

نمایشگر دیجیتال Elbo Giotto 2X

نمایشگر دو محور شرکت Elbo با تغذیه 220 ولت و مناسب خط کش دیجیتال پنج ولتی، این نمایشگرها از سری قدیم هستند و تغذیه داخلی آنها سویچینگ نیست ( ترانسفورماتور دارند ) .

نمایشگر دیجیتال Elbo Giotto 2X

نمایشگر دیجیتال Elbo Giotto 3X

نمایشگر سه محور شرکت Elbo با تغذیه 220 ولت و مناسب سه خط کش دیجیتال پنج ولتی ،این نمایشگرها از سری قدیم هستند و تغذیه داخلی آنها سویچینگ نیست ( ترانسفورماتور دارند ) .

نمایشگر دیجیتال Elbo Giotto 3X

 

تعمیر نمایشگر Elbo

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر Elbo Giotto 3X و نمایشگر Elbo Giotto 3Xبا شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

عکس Elboitaly.it
توضیحات شرکت Elbo

شرکت Elbo

نمایندگی شرکت Elbo

ما نماینده شرکت Elbo ایتالیا نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166395636 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .