نمایشگر دیجیتال ND400 contronic

نمایشگر دیجیتال سه محور ساخت کشور ایران عزیز مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است . این نمایشگر به همراه خطکش هایی با مارک Iskra عرضه می گردید و دارای سوکت گرد دوازده پین است . نمایشگر های شرکت کنترونیک در مدلهای ND400 , ND4 , PND ,DRO 303 و چند مدل دیگر تولید می شده . بعضی از آنها 12 ولت و بعضی 5 ولت هستند . معمولا در پشت نمایشگر 12 یا 5 ولت قید شده است.

نمایشگر contronic

معادل contronic ND400 

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 ساخت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . .نمایشگر های شرکت آتک سنسور نیز در مدلهای پنج و دوازده ولت قابل ارائه است .از آنجا که نمایشگرهای Ateksensor امکان تنظیم رزولیشن دارند پس قابل اتصال به تمام خطکش های موج مربعی Iskra هستند و می توانند جایگرین این نمایشگر گردند . لطفا توجه فرمایید جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد .

نمایشگر دیجیتال Contronic

 

 نمایشگر دیجیتال ND402

همان نمایشگر کنترونیک سری ND400 است که بصورت دو محور عرضه شده .

 نمایشگر دیجیتالND402 contronic

نمایشگر دیجیتال ND403 

نمایشگر دیجیتال ساخت شرکت کنترونیک ایران و بصورت سه محور .

نمایشگر دیجیتال Contronic ND403

 سوکت Iskra

سوکت خط کش های دیجیتال اسکرا از نوع دوازده پین مخصوص است که معمولا ذر بازار بصورت استوک قابل تهیه است سوکت های دوازده پین مخصوص خط کش های شش سیگنال شرکت اسکرا است.

سوکت ISkra

تعمیر نمایشگر Contronic ND400

جهت تعمیر و یا تست نمایشگر Contronic با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر ایرانی وجود دارد . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

شرکت کنترونیک

نمایندگی شرکت CONTRONIC

ما نماینده شرکت کنترونیک نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166395636 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .