خطکش دیجیتال تراش چهار متر TN71

خط کش دیجیتال دستگاه تراش چهار متر

دستگاه تراش تبریز مدل TN71 با طول کار گیر مفید چهار متر ساخت شرکت ماشین سازی تبریز است. بهترین و در دسترس ترین خط کش دیجیتال برای تجهیز این دستگاه تراش ، خط کش های دیجیتال ساخت ترکیه است برای محور طولی یا چهار متر این دستگاه خط کش دیجیتال طول بلند ( قابل ارائه تا بیست متر) سری MLC310 و برای محور عرضی این دستگاه خط کش دیجیتال ضد آب (خط کش دیجیتال با IP67) سری MLC320 است. هردو مدل خط کش دیجیتال MLC310 و خط کش دیجیتال MLC320 دارای IP67 (مقاوم در برابر آب و گرد و غبار) هستند.


دستگاه تراش 4 متر

دیجیتال دستگاه تراش چهار متر

نمایشگر دیجیتال دو محور سری ADR10-2 ساخت شرکتAteksensor ترکیه یک انتخاب حرفه ای و اقتصادی برای این دستگاه تراش چهار متر است این نمایشگرها در مدلهای دو، سه و چهار محور محور عرضه می گردد که نوع دو و یا سه محور آن مناسب این دستگاه است. نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 برای دستگاههای که روی سپورت فوقانی نیز خط کش دیجیتال نصب میگردد توصیه میگردد. اگرچه بخاطر اختلاف قیمت کم بین نمایشگر دیجیتال دو محور و سه محور توصیه میگردد از مدل سه محور استفاده نمایید تا اگر در آینده خط کش سومی خرید کردید ساپورت شود همچنین از آنجا که نمایشگر های سه محور برای فرز نیز مناسب است، در مواقع اضطراری می توانید جابجا نمایید.
دیجیتال ریدات تراش چهار متر

خط کش دیجیتال دستگاه تراش 4 متر

نصب خط کش دیجیتال روی دستگاه تراش کار مشکلی نیست و توسط نصابان حرفه ای حتی در طول یک روز نیز نصب می گردد. اگر کالا را ازفروشگاه ما خرید کرده باشید فروشنده تمامی تجهیزات لازم را به شما پیشنهاد خواهد داد. تجهیزات طوری توسط فروشگاه آماده سازی شده اند که در هنگام خرید در فروشگاه قابل اتصال به هم و روشن شدن است و فقط نیاز به نصب فیزیکی دارد. نصب فیزیکی نیز دارای ملاحظات زیادی است که باید رعایت گردد. در هنگام خرید علاوه بر خرید دو عدد خط کش دیجیتال و یک نمایشگر دیجیتال، همکاران ما دو عدد کاور خطکش دیجیتال، پایه نمایشگر، دو عدد کابل رابط و تعدادی براکت نصب به شما داده می شود.

خط کش دیجیتال TN71

نصب خط کش دیجیتال تراش چهار متر

در هنگام نصب خط کش های دیجیتال دقت نمایید که کورس خطکش دیجیتالی که خرید کرده اید بایستی از کورس نهایی ماشن شما بزرگتر باشد. مثلا اگر کورس نهایی (حداکثر میزان جابجایی محور) دستگاه شما 42 سانتیمتر است، کورس خط کش باید عددی بزرگتر باشد. اگر حداکثر میزان جابجایی دستگاه خود را داشته باشید همکاران ما نزدیکترین خطکش موجود را پیشنهاد خواهند داد. در هنگام خرید فروشنده ها همواره از کورس مفید حرف می زنند. مثلا وقتی می گوییم خطکش سی سانت یعنی کورس مفید سی سانت است و خط کش میزان جابجایی سی سانت را اندازه می گیرد، ولی طول فیزیکی خطکش ممکن است بیش از چهل و دو سانت باشد.
خط کش دیجیتال ماشین سازی تبریز

اگر بدنبال خرید خط کش دیجیتال تراش TN50 هستید اینجا (خط کش دیجیتال تراش TN50) کلیک کنید.
کتابچه یا منوال دستگاه تراش تبریزTN50 را از اینجا (کتابچه راهنمای TN50) ببینید.
اطلاعاتی در مورد روغن کاری تراش تبریز TN50 را در مقاله (روغن کاری تراش تبریز TN50) ببینید.
اطلاعات تکمیلی در رابطه با دستگاه تراش TN71 را اینجا (دستگاه تراش TN71) ببینید.
قبل از تعمیر دستگاه تراش تبریز مقاله (تعمیر تراش تبریزTN50 ) را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *