دراین بخش سوالات شما عزیزان در ارتباط با محصولات ANILAM دسته بندی و پاسخ داده شده است . شما نیز می توانید سوالات خود را در بخش نظرات سایت مطرح و یا مستقیما با شماره 09121473023 مطرح نمایید.

نمایشگر دیجیتال ANILAM

نمایشگر دیجیتال سه محور ANILAM مناسب اتصال به سه خط کش دیجیتال است و معمولا روی فرزها و ماشین آلات دیگر نصب شده است و دارای سوکت گرد است .

جایگزینی نمایشگر دیجیتال ANILAM

نمایشگر دیجیتال Ateksensor که یک نمایشگر دیجیتال با کیقیت ساخت ترکیه است می تواند بعنوان جایگزین خوبی برای این نمایشگر باشد . نمایشگر های شرکت Ateksensor در انواع دو و سه و چهار محور قابل ارائه است . لطفا توجه داشته باشید جایگزینی نمایشگر های دیجیتال بایستی توسط افراد فنی انجام گردد . منظور از قابلیت جایگزینی فقط برقراری اتصالات نیست . با توجه به توانمندی نمایشگر آتک سنسور و شناخت اجزای داخلی و امکان ایجاد تغییرات ساده در این نمایشگر می توانید به کمک متخصصان این نمایشگر را جایگزین نمایید . پیشنهاد می گردد فبل از خرید این کار را به متخصصان مجموعه خود بسپارید تا پس از بررسی خرید انجام گردد . برای جزئیات بیشتر با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید . نمایشگرهای آماده فروش را اینجا ( نمایشگر دیجیتال ) ببینید.

نمایشگر دیجیتال ANILAM

نمایشگر دیجیتال ANILAM یک سری از نمایشگرهای این شرکت است .نمایشگرهای ANILAM نیز توسط همین شرکت ارائه شده است . این شرکت خطکش دیجیتال با این برند نیز ارائه می کند .
 نمایشگر دیجیتال Anilam

معادل نمایشگر دیجیتال ANILAM

همانطور که توضیح داده شد نمایشگر سری Ateksensor ADR10 و نمایشگر Ateksensor ADR50 با اعمال تغییراتی می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . نمایشگرهای آماده فروش را اینجا ( نمایشگر ATEKSENSOR ) ببینید .
 تعمیر دیجیتال ANILAM

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

خطکش دیجیتال ANILAM

همانطور که گفته شد این شرکت خطکش هایی را با همین برند ارائه کرده است . که معمولا در بازار موجود نیست . شما می توانید با در نظر گرفتن ملاحظاتی خطکش های دیجیتال شرکت Ateksensor را جایگزین نمایید. . پیشنهاد می گردد قبل از خرید خطکش دیجیتال ، کار را به متخصصان مجموعه خود بسپارید تا پس از بررسی کامل ،خرید انجام گردد . برای جزئیات بیشتر با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید .
 تعویض دیجیتال ANILAM

نمایندگی شرکت ANILAM

ما نماینده شرکت ANILAM در ایران نیستیم لیکن در حد توان خدماتی را ارائه می دهیم . ما محصولات شرکت Ateksensor ترکیه را ارائه می کنیم . نمایشگر ها و خط کش های این شرکت قابل جایگزینی با محصولات شرکت Ateksensor ترکیه است .( البته نیاز به تغییراتی کوچکی دارد که توسط متخصصان فنی بایستی اعمال گردد . اگر قصد خرید و جایگزینی این محصول را دارید از کارشناسان خود بخواهید موضوع را بررسی نمایند . برای اطلاعات بیشتر با شماره 09121473023 تماس حاصل فرمایید )
مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

نکات نصب نمایشگرهای دیجیتال

  • فیلم فارسی پیداکردن وسط قطعه کار در نمایشگر ADR10 را اینجا (ADR10-center) ببینید.
  • تنظیم پارامترهای رله خروجی نمایشگر اسپارک ADR10 را اینجا ( ADR10-EDM ) ببینید.
  • مشخصات عمومی نمایشگر sino را اینجا (  مشخصات نمایشگر sino )  ببینید.
  • فیلم معرفی نمایشگر یا کانتر ALC77 را اینجا ( ALC77-Video ) ملاحظه فرمایید .
  • مزایای نمایشگر دیجیتال ateksensor را اینجا (   مزیت نمایشگر Atek  ) ببینید.
  • فیلم فارسی معرفی نمایشگر دیجیتال را اینجا ( فیلم نمایشگر Atek ) ببینید .

توانمندی های نمایشگر دیجیتال در مطلب (نمایشگر دیجیتال ) آورده شده .