انکودر سیمی Opkon-DWE2000

انکودر سیم دار یا وایر انکودر Opkon ترکیه با کورس مفید دوهزار میلیمتر و خروجی انکودری . این وایر انکودر با وایر انکودر AWE-404 شرکت Ateksensorترکیه قابل جایگزینی است . وایر انکودرهای شرکت آتک سنسور تا طول بیست متر عرضه میگردد ( جایگزینی سنسورهای فوق بایستی توسط کارشناسان مربوطه انجام گیرد لطفا قبل از هر اقدامی با کارشناس برق مجموعه خودتان مشورت فرمایید )

 سنسور opkon DWE

وایر انکودر Opkon

وایر انکودر فوق ترکیبی از یک روتاری انکودر ، یک قرقره و فنر است و می تواند حرکت خطی را به دورانی تبدیل و توسط یک انکودر اندازه بگیرد . این محصول توسط شرکتهای مختلفی ازجمله شرکت آتک سنسور ترکیه تولید می گردد و در فروشگاه کانون ابزار موجود است . وایر انکودرهای آماده فروش را اینجا (AWE ) ببینید . ترکیب دیکری از این سنسور توسط شرکت Ateksensor تولید شده که بجای انکودر از یک پتانسیومتر دقیق صنعتی استفاده شده و بصورت ابسولوت یا مطلق کار می کند . این سری از محصولات با کد AWP در دسترس است .
انکودر OPKON

معادل سنسور Opkon-DWE2000

روتاری انکودر AWE-404-2000mm ساخت شرکت اتک سنسور ترکیه بعنوان جایگزین برای این سنسور معرفی میگردد. ( یادآوری میکنم که جایگزینی سنسورهای فوق بایستی توسط کارشناسان مربوطه انجام گیرد لطفا قبل از هر اقدامی با کارشناس برق مجموعه خودتان مشورت فرمایید )

مشخصات فنی Opkon DWE2000 HLD P1000 ZZ

دیتا شیت این سنسور در زیر آمده است

پی دی اف opkon DWE

مطالب فارسی زیر در مورد وایر سنسور در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .
مطالب زیر با فونت 10 نوشته شود.
• وایر انکدر چیست. (what is wire encoder)
• نکات نصب وایر سنسور ( نصب وایر انکدر )
• وایر پتانسیومتر چگونه کار میکند . ( وایر پتانسیو متر چیست )
جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .