سوالات متداول در مورد وایر انکدر
در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با وایر انکدر دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتز آپ نیز در خدمت شما هستم .

وایر سنسور kaisi ks20

وایر انکودر ks20 ترکیبی از یک انکدر امرون و یک چرخ و فنر است بطوریکه سیم wire روی چرخ پیچیده می شود این سنسور کارکردی شبیه متر دارد وقتی سیم را بیرون می کشیم انکدر بچرخش درآمده و میزان جابجایی را اندازه می گیرد .

سنسور امرون omron

انکدر خطی kaisi ks20 E6B2

سنسور اصلی این وایر سنسور یک انکدر ساخت شرکت OMRON است و ظاهرا قسمتهای مکانیکی توسط یک شرکت چینی فراهم شده .

انکدر OMRON E6B2

معادل وایر سنسور OMRON

این سنسور می تواند با وایر سنسور AWE110-1000mm از شرکت Ateksensor جایگزین گردد . البته اگر قسمت مکانیکی سنسور (فنر , چرچ و سیم )سالم باشد ، می توانید روتاری انکودر آن را با انکدر ARS S37 1000 HPL 6 3M Y 6 C از شرکت Ateksensor ترکیه جایگزین کرد . ( لطفا توجه داشته باشید جایگزینی وایر انکدر بایستی توسط افراد فنی انجام شود .قبل از هر اقدامی با کارشناس فنی خود مشورت نمایید.)
omron wire sensorسنسور kaisi ks20

وایر سنسور kaisi ks80

وایر سنسورهای شرکت kaisi در دو سایز ks20 , ks60 تولید می گردد سری ks60 توانایی اندازه گیری تا 2500 میلیمتر را دارد . وایر سنسور AWE120-2500MM از شرکت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین این سنسور گردد.
( لطفا توجه داشته باشید جایگزینی وایر انکدر بایستی توسط افراد فنی انجام شود .قبل از هر اقدامی با کارشناس فنی خود مشورت نمایید.)

نمایشگر مناسب kaisi ks20

نمایشگر sino مدل SDS2-3V  و یا نمایشگر آتک سنسور ADR10-3 مناسب اتصال به این وایر انکدر است . همچنین نمایشگرهای تک محور ALC77 و ALC94 را نیز می توانید بکار گیرید . البته در بسیاری از دستگاهها این سنسور ( وایر انکدر) به PLC و یا کنترل ماشین متصل می گردد.

مطالب فارسی زیر در مورد وایر سنسور ها در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید .
• وایر انکدر چیست ؟ (wire encoder) .
• وایر پتانسیو متر چیست . (وایر پتانسیومتر چیست ؟)
• نصب وایر انکدر . ( wire encoder install )
جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

 ایران تهران شادآباد

( انکدر Mecapion )