سوالات متداول در مورد روتاری انکدر
در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با روتاری انکدر دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتز آپ نیز در خدمت شما هستم .

 

روتاری انکودر S48

انکدرهای Mecapion در مدلهای متنوعی تولید شده است انکدر سری S48 یکی از این مدلها است از آنجا که این سری از انکدرها نیز قابل جایگزینی با انکدرهای آتک سنسور Ateksensor است لذا مورد بحث واقع شده است .

انکودر Mecapion

 

مشخصات انکدر Mecapion S48

  • قطر بدنه 48 میلیمتر
  • قطر شافت 8 میلیمتر
  • تعداد پالس یک تا 5000 پالس
  • دمای کاری منهای 10 تا 70 درجه سانتیگراد
  • ولتاژ 5 ولت و 24 ولت

 

معادل انکدر Mecapion S48

انکدر های سری ARS S 50 و انکدرهای سری ARC S 50 معادل خوبی برای این سری از انکدرها هستند. انکدرهای شرکت آتک سنسور متنوع هستند لطفا در هنگام انتخاب به پارامترهای مختلف انکدر توجه فرمایید . (ضمنا توجه داشته باشید جایگزینی انکدر بایستی توسط افراد فنی انجام شود .قبل از هر اقدامی با کارشناس فنی خود مشورت نمایید.)

اینکودر مکاپیون

 

روتاری انکدر LS S48

روتاری انکودر LS

 

نمایشگر روتاری انکدر Mecapion

نمایشگر های تک محور آتک سنسور Ateksensor نمایشگر دیجیتال ALC77  و نمایشگر دیجیتال ALC94 مناسب اتصال به این روتاری انکدر است این نمایشگرها دارای رله خروجی بوده و می تواند ماشین را کنترل نماید . همچنین نمایشگرهای چند محور سری ADR10 از شرکت Ateksensor و نمایشگر SDS2 از شرکت SINO را نیز می توانید بکار گیرید . البته در بسیاری از دستگاهها این سنسور ( روتاری انکدر ) می تواند به PLC و یا کنترل سی ان سی متصل می گردد.

انکودر LS

 

انکودر S48-8-3600-ZT

روتاری انکدر با بدنه بقطر 48 میلیمتر با شفت هشت میلیمتری 3600 پالس با سه سیگنال خروجی A ,B ,Z و نوع خروجی TOTEM POLE از شرکت LS یا MECAPION

 

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .