سوالات متداول در مورد لول سنسورها

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با لول ترانسمیترهای مارک endress-hauser دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

ترانسمیتر اولتراسونیک FMU44

ترانسمیتر سطح یا لول سنسور FMU44 شرکت endress-hauser با اندازه گیری بروش time-of-Flight یا اندازه گیری زمان رفت و برگشت سیگنال صوت کار میکند. در این روش یک فرکانس صوتی بسمت مانع پرتاب کرده و بازتابش آن را دریافت می کنند با توجه به زمان رفت و برگشت و در نظر گرفتن سرعت صوت ،فاصله قابل محاسبه خواهد بود ( جهت اطلاعات بیشتر مقالات زیر همین صفحه را ببینید ) از این لول سنسور برای اندازه گیری ارتفاع مایعات ، مواد خمیری شکل و فله ها ( مثل نخود و لوبیا ) استفاده می گردد .

 لول سنسور FMU44

راهنمای نصب یا دیتاشیت FMU44

اگرچه دیتاشیت های این محصول در سایت اصلی براحتی در دسترس هست ولی براساس درخواست شما عزیزان در ادامه آورده شده است.

سنسور التراسونیک FMU44

جایگزین ترانسمیتر سطح FMU44

شرکت Ateksensr ترکیه تولید کننده ترانسمیترهای التراسونیک و سنجش طول طیف وسیعی از این ترانسمیترها را تولید می کند ترانسمیترهای سطح سری ULS دارای نمایشگر سرخود است . ترانسمیتر التراسونیک ULS-D9 قابلیت اندازه گیری تا نه متر را دارد . این سری از ترانسمیترها را اینجا ببینید .

ترانسمیتر التراسونیک Endress+hauser

نمایندگی انحصاری شرکت Endress+hauser

ما نماینده شرکت Endress+hauser در ایران نیستیم ولی خدماتی را در حد توان در این زمینه انجام می دهیم . بسیاری از محصولات این شرکت با محصولات شرکت Ateksensor ترکیه قابل جایگزینی است . بسیاری از محصولات شرکت Ateksensor ترکیه از جمله ترانسمیتر التراسونیک سطح سنج در ایران موجود است در رابطه با لول ترانسمیترهای التراسونیک ترانسمیترهای التراسونیک موجود ما را اینجا ( ultrasonic level transmitter ) ببینید .

نمایشگر ( مانیتور ) ترانسمیتر FMU44

نمایشگرهای دیجیتال با ورودی آنالوگ سری EPA100 , EPA200 , EPA300 با ورودی های متنوع آنالوگ از جمله جریان 4 تا بیست میلی آمپر می توانند به عنوان نمایشگر برای لول سنسورهای التراسونیک استفاده شوند . این نمایشگر ها ضمن نمایش می توانند چند خروجی رله ، جریان 4 تا بیست میلی آمپر ،ولتاژ 0 تا 10 ولت ؛ RS232 ، RS485 ، CANopen و … داشته باشد .

دیتاشیت EPA100

pdf icon

دیتاشیت EPA200

کاتالوگ نمایشگر epa 200

دیتاشیت EPA300

دیتاشیت نمایشگر دیجیتال

ایران تهران شادآباد پاساژ خسروان

مطالب فارسی زیر در رابطه با ترانسمیترهای سطح یا لول سنسورها در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

1- روشهای اندازه گیری سطح مایعات (liquid-level-sensor)

2- ترانسمیتر فشار هیدرواستاتیک ( hydrostatic-pressure-transmitter )

3- لول سنسور التراسونیک چگونه کار میکند ؟ ( ultrasonic-level-sensor )