سوالات متداول در مورد نمایشگر دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با نمایشگرهای ELGO دسته بندی و مطرح گردیده است. شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید. همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

دیجیتال Z50

نمایشگر دیجیتال Z50 یک نمایشگر تک محور مناسب اتصال به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکودر و یا یک تراندیوسر خطی است این نمایشگر دارای تغذیه بیست و چهار ولت است و ورودی های A , B سنسور را گرفته و میزان جابجایی را نشان می دهد.
نمایشگر دیجیتال Z50

 

دیجیتال Z50 INDICATE

این سری از نمایشگر دیجیتال ELGO با ابعاد کوچک 72 در 96 میلیمتر و تامین کننده تغذیه سنسور های 24 ولتی و پنج ولتی است. با توجه بهorder code کالا می توان به تعداد سیگنال ورودی و تغذیه سنسور پی برد این نمایشگر قابلیت اتصال به خط کشهای اینکریمنتالElgo سریPMIX و یا EMIXو یا LMIX است.
سنسور خطی ELGO

تعمیر نمایشگر ELGO Z50

اگرچه نمایشگر ELGO Z50 خیلی کامپک تولید شده و دسترسی به بعضی از قسمت ها خیلی مشکل است ولی همکاران ما بسیاری از ایرادات آن را رفع خواهند کرد.
سنسور ELGO MS16

نمایندگی شرکت ELGO ELECTRIC

ما نماینده شرکت ELGO نیستیم لیکن خدماتی را در زمینه تعمیر و جایگزینی محصولات این شرکت انجام می دهیم. تعمیر ، تست و یا جایگزینی نمایشگرهای دیجیتال شرکت ELGO یکی از تجارب ماست.

خطکش دیجیتال elgo

اگر خطکش شما معیوب شده می توانید از خطکش دیجیتال مولتی ولت شرکتAteksensor استفاده کنید. برای خرید خطکش دیجیتال مناسب این نمایشگر با شماره 09121473023 تماس بگیرید.

معادل دیجیتال ELGO Z50

نمایشگر ALC77 ساخت شرکتAteksensor ترکیه به عنوان جایگزین پیشنهاد می گردد. این نمایشگر نیز دارای تغذیه 24 ولت است و می تواند به خطکش های اینکریمنتال متصل گردد. لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید. انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات و مطالعه کافی در این زمینه دارد.
جایگزین دیجیتال ELGO

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .