سوالات متداول در مورد خط کش دیجیتال سینو
در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خط کش های دیجیتال سینو SINO   دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام نیز در خدمت شما هستم .

نصب دیجیتال فرز

با نصب دو یا سه خط کش دیجیتال و یک نمایشگر دیجیتال می توانید دستگاه فرز معمولی را به فرز دیجیتال تیدیل کنید شما می توانید خط کش و نمایشگر سینو SINO  را تهیه ( 02166393900 ) و نصب نمایید .این اقدام روی سرعت و کیفیت کار شما موثر است .

فرز دیجیتال

دستگاه فرز دیجیتال در حقیقت یک فرز معمولی  است که به سیستم دیجیتال مجهز شده است این سیستم می تواند در کارخانه سازنده ماشین روی دستگاه نصب شود و یا اینکه بعدا خارج کارخانه روی دستگاه نصب شود زمان لازم جهت نصب در مورد فرزهای کوچک مثل فرز دکل تبریز یا فرز لونان حدود یک روز است .

خط کش دیجیتال فرز LUNAN

فرز لونان LUNAN  هم بصورت دیجیتال و هم معمولی عرضه می گردد . شرکت تولید کننده دستگاه هم با دیجیتال و هم  بدون دیجیتال عرضه کرده است .خط کش و نمایشگر این دستگاه از نوع سینو SINO  ( ساخت چین ) است که در کارخانه سازنده نصب می گردد .البته شما نیز می توانید آن را خرید و نصب نمایید .
 خط کش دیجیتال فرز لونان

خط کش فرز چینی ویدا  

خط کش دیجیتال و نمایشگر این دستگاه فرز چینی نیز از مارک SINO  است. این فرز مشابه فرز لونان است ولی ابعاد آن کمی بزرگتر از فرز لونان می باشد . در سال های اخیر تمام ماشین سازهای بنام چینی تجهیزات دیجیتال خود را از شرکت سینو خرید می کنند . شرکت سینو بهترین تولید کننده خط کش دیجیتال در کشور چین است .
خط کش دیجیتال فرز ویدا

خط کش دیجیتال فرز دکل تبریز 

یکی از مدلهای فرز دکل تبریز بصورت دیجیتال عرضه می گردد. قدیما شرکت ماشین سازی تبریز از خط کش های دیجیتال هایدن هاین جهت تجهیز این ماشین استفاده می کرد و بعدها خط کش فاگور را روی آن نصب نمود و اخیرا  خط کش سینو نیز روی این ماشین نصب شده است . بنابراین  توجه به مارک نمایشگر دیجیتال این دستگاه جهت خرید خط کش ضروری است . خط کش های فاگور با خط کش های سینو قابل جایگزینی است . 
خط کش دیجیتال فرز دکل تبریز

خط کش دیجیتال اسپارک پیشتازان MKT32 

شرکت پیشتازان خط کش های متفاوتی برای ماشین آلات اسپارک خود استفاده کرده است  که خوشبختانه همگی با اعمال تغیراتی با خط کش سینو قابل جایگزینی بوده .اخیرا یک خط کش فاگور FAGOR  مدل MKT320   که خراب شده بود را با خط کش مدل SINO-KA300 جایگزین کردم .   

خط کش SINO  به جای خط کش فاگور FAGOR

اگرچه بسیاری از خط کش های شرکت فاگور را می توان توسط خط کش های سینو جایگزین کرد ولی در مورد همه خط کش های شرکت فاگور این موضوع صادق نیست . شرکت فاگور یک شرکت بزرگ و قدیمی تولید کننده خط کش دیجیتال است و خط کش های متنوعی تولید می کند . بنابراین بهتر است قبل خرید بررسی فرمایید .