فنر شبستری

فنر قالب یکی از تجهیزات مهم قالب سازی است. این فنر ها معمولا با مفتول های مستطیل شکل تولید میشود.
و در ۴ رنگ اصلی زرد و قرمز و آبی و سبز دسته بندی میشود که هرکدام با یکدیگر فرق دارد:
فنر قالب زرد مناسب بار های سنگین
فنر قالب قرمز مناسب بار های نیمه سنگین
فنر قالب آبی مناسب بار های سبک
فنر قالب سبز مناسب بار های خیلی سبک است.

فنر قالب شبستری

فنر قالب سازی دارای استحکام بالایی است و در صنایع دیگر نیز استفاده میشود. معمولا در ساخت فنر قالب از فولاد اهی روغنی و کروم استفاده میشود، زیرا کروم باعث افزایش عمر فنر قالب میشود.

مواد اولیه استفاده شده در ساخت فنر قالب بسیار مهم است زیرا که هرچه کیفیت مواد اولیه بیشتر باشد، طول عمر فنر افزایش میباید و دیرتر خراب و یا شکسته میشود. یکی از شرکت های تولید کننده فنر قالب که کالاهای آن در ایران نیز موجود است، شرکت kalipyansan ترکیه است که طبق گفته ی خود شرکت، مواد اولیه خود را از شرکت های معتبر اروپایی تهیه میکند.

از مزایای فنر قالب سازی kalipyansan میتوان به کیفیت بالا، طول عمر بالا، و مواد اولیه اروپایی اشاره کرد.

فنر قالب در سایز های گوناگونی موجود است. از قطر 10 میلیمتر تا 63 میلیمتر و طول 25 تا 305 میلیمتر.

فنر قالب در صنایع گوناگونی استفاده میشود. از جمله قالب های تزریق، آهنگری، ریخته گری، قالب های برشی، کششی، فرم دهنده، خم کننده و…

کالای ابزار شبستری

سوالی که شاید برایتان پیش بیاید این است که آیا ما فنر قالب شبستری داریم؟ در جواب باید بگویم خیر. ما نماینده شرکت kalipyansan ترکیه هستیم و فنر قالب های همین شرکت را موجود داریم که میتوانید برای خرید با شماره تلفن 09121473023 و 02140663543 تماس بگیرید و خرید خود را انجام دهید.

کاتالوگ فنر شبستری

همچنین در ادامه کاتالوگ فنر قالب آمده است که میتوانید آن را دانلود و مشاهده کنید.
همچنین جهت خرید میتوانید حضورا به فروشگاه کانون ابزار مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. آدرس فروشگاه در صفحه تماس با ما آمده است.

 کاتالوگ فنر قالب

جدول استاندارد فنر

برای راحتی و تسهیل در دسترسی به جدول استاندارد فنر، جداول به صورت عکس در ادامه آورده شده است. که با کلیک روی هرکدام، عکس بزرگ میشود.
فنر شبستری