سوالات متداول در مورد گیره هیدرولیک

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با گیره هیدرولیک دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام نیز در خدمت شما هستم .

مزایای گیره هیدرولیک

گیره هیدرولیک با اعمال چندین تن نیرو به قطعه کار می تواند خیلی محکم آن را نگهداری نماید بنابراین در نگاه اول می توان گفت کارایی آن بمراتب از گیره های مکانیکی بهتر است ولی این نوع گیره ها خیلی گرانتر از گیره های مکانیکی هستند .بنابراین بهتر است گیره را با توجه کاربرد آن انتخاب نمایید تا یک انتخاب صحیح و اقتصادی داشته باشید .

 

مقایسه قیمت گیره هیدرولیک با گیره مکانیکی

فروشگاه میثم گیره های هیدرولیکی و مکانیکی را برای فروش مهیا کرده است جهت انتخاب بهینه بهتر است با این فروشگاه 09124507704 مشورت نمایید. ایشان ضمن اعلام قیمتها می تواند مشاوره خوبی بشما بدهد.

 

تعمیرات گیره هیدرولیک

گیره های هیدرولیک دارای بخشی به عنوان هیدرولیک دارد که با روغن کار می کند . بعضا این قسمت معیوب می شود که معمولا قابل تعمیر است . معمولا تعمیر گیره ها اثر بخش بوده و با همان کیفیت قبلی سرویس دهی می کند .

گیره هیدرولیک با گارانتی معتبر

یکی از گیره های هیدرولیک ایرانی و دارای گارانتی را می توانید از فروشگاه میثم 09124507704 تهیه فرمایید . مشخصات این گیره را اینجا ( hydraulic-vise  ) ببینید .

گیره هیدرولیک چگونه کار می کند؟

فیلم طرز کار گیره هیدرولیک را اینجا ( HYDRAULIC VISE ) ببینید.