سوالات متداول در مورد انکدر ابسولوت

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با انکدر ابسولوت دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتساپ نیز در خدمت شما هستم .

روتاری انکودر ابسولوت چیست؟

انکودر ابسولوت 1024 پالس کد باینری

انکدرهای ابسولوت با پالسهای متنوع از چند پالس تا چند ین هزار پالس تولید و عرضه می گردد انکدر 1024پالس کد باینری نوع پر مصرف آن است انکدر های ابسولوت نوع پارالل معمولا دارای کد باینری ، گری و BCD هستند .این انکدر نوع باینری است .

معادل انکدر ابسولوت EP50S-8-1024-2-F-P-24

انکدر ابسولوت سری SAS S50 می تواند جایگزین انکدر فوق گردد این انکدر نیز از نوع ابسولوت و 1024 پالس و خروجی باینری binary است. لطفا توجه فرمایید جایگزینی انکدرهای ابسولوت بایستی با در نظر گرفتن مسائل فنی و با توجه به نوع خروجی ، ساعتگرد یا پاد ساعت گرد بودن ، تعداد پالس ، قطر شافت ، پروتکل خروجی ( binary , BCD , Gray) و…. و توسط افراد فنی شما انجام گردد .
انکدر های شرکت آتک سنسور Ateksensor ترکیه سری SAS S50 از دو پالس تا 16384 پالس در سه نوع باینری ، گری و BCD در فروشگاه کانون ابزار موجود است . جهت خرید و یا مشاوره با شماره تلفن 02166393900 تماس بگیرید.

 انکدر ابسولوت باینری اتونیکس

انکدر Absolute کد باینری binary

شرکت Ateksensor ترکیه انکدرهای ابسولوت را در رنج وسیعی تولید می کند انکدر های سری SAS S50 این شرکت با کد های binary ، گری Gray و BCD و با پالسهای متنوع در ایران موجود است . این شرکت همچنین انکدر های مولتی ترن multi turn نیز تولید می نماید .

انکدر ابسولوت کد binary چیست ؟

در مقاله ( روتاری انکدر ابسولوت ) انواع خروجی انکدر Absolute از جمله انکدر ابسولوت کد binary باینری شرح داده شده است . در این مقاله مفهوم روتاری انکدر ابسولوت ، کاربرد روتاری انکدر ابسولوت ، کد های binary ، گری و BCD شرح داده شده .

مطالب فارسی زیر در مورد روتاری انکدر ابسولوت در دسترس است می توانید مطالعه فرمایید.
جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

ایران تهران شادآباد

 

دیتا شیت انکدر ابسولوت باینری Binary

انکدر ابسولوت Binary