سوالات متداول در مورد نمایشگر دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با نمایشگرهای ELGO دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران ( انتهای صفحه ) مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

نمایشگر دیجیتال AZ16E

نمایشگرهای AZ16E به همراه یک هد یا سنسور خطکش مغناطیسی بصورت یکپارچه ارائه می گردد با خرید مقداری نوار مغناطیسی یا خط کش مغناطیسی ( تا طول 48 متر ) یک خطکش مغناطیسی و یک نمایشگر خواهید داشت.

نمایشگر دیجیتال ELGO  

نمایشگر کوچک ELGO

این سری از نمایشگرهای ELGO با ابعاد کوچک و بصورت تک محور تولید شده اند و در دستگاههای چوب ، برش پی وی سی و شیشه کاربرد فراوان دارد .

پوزیشنر ELGO

 

تعمیر نمایشگر ELGO AZ16E

همکاران ما آماده تعمیر نمایشگر AZ16E شما هستند ( لطفا قبل از ارسال هماهنگ بفرمایید ). اکثر ایرادات مربوط به وارد آمدن ضربه به دستگاه و کثیفی آن است و بخش کوچکی از ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد .

سنسور AZS-50

نمایندگی شرکت ELGO

ما نماینده شرکت ELGO در ایران نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال شرکت ELGO را به ما بسپارید. همچنین برای خرید انواع خط کش دیجیتال به صفحه ( خرید خط کش دیجیتال ) مراجعه کنید.

سنسور AZS-100

معادل دیجیتال ELGO AZ16E

نمایشگر دیجیتال M503 ساخت چین می تواند جایگزین این نمایشگر گردد . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

معادل نمایشگر دیجیتال ELGO

همچنین جهت جایگزینی می توانید از مجموعه خطکش دیجیتال MLS110 و خطکش B5 و نمایشگر ALC77 استفاده کنید . ( با کلیک روی نامها می توانید مشخصات کامل را ببینید ) . لطفا قبل از خرید محصولات را بررسی فرمایید ممکن است تغییرات کوچکی نسبت به محصول شما داشته باشد .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .